Kontakt: info@100v.pl; 65 529 93 07; 600 476 975; 723 820 682

Głośniki radiowęzłowe > głośniki aktywne

< Powrót

Panel sterujący do SDQ5PIR
APART AUDIO ACPL
APart-Audio
Cena brutto:
269,00 zł

Opis

  • APart Audio ACPL to przewodowy panel zdalnego sterowania z lokalnym wejściem sygnału, przeznaczony do aktywnego zestawu głośnikowego SDQ5Pir. Sterownik ten pozwoli zapomnieć o problemach związanych z używaniem sprzętu audio w powszechnie dostępnych miejscach użytkowanych przez różne osoby w relatywnie krótkich odstępach czasu. Nie będzie już więcej zmartwień z powodu zagubionych pilotów zdalnego sterowania, zużytych baterii czy braku reakcji pilota w warunkach silnego światła słonecznego.
  • Przedni panel ACPL wykonano ze szczotkowanego aluminium, dzięki czemu dobrze komponuje się z wnętrzem o dowolnym wystroju. Za pomocą sterownika można włączać i wyłączać zestaw SDQ5Pir, regulować poziom głośności oraz wyciszać za pomocą przycisku "mute". Diodowy wskaźnik zasilania pokazuje status zasilania aktywnego zestawu głośnikowego.
  • Połączenie z zestawem SDQ5Pir odbywa się za pomocą standardowego przewodu typu CAT5, który zapewnia także zasilanie sterownika. Sterownik wyposażony jest w wybieralne wejście mikrofonowe ze złączem typu jack oraz stereofoniczne wejście liniowe ze złączem typu mini-jack dla przenośnych komputerów oraz mobilnych urządzeń audio. Specjalnie pod kątem laptopów i odtwarzaczy MP3 wejście sterownika ACPL ma zwiększoną czułość. Dla uzyskania lepszej zrozumiałości komunikatów głosowych oraz dla zapobieżenia zniekształceniom wejście mikrofonowe uzupełniono o filtr górnoprzepustowy.
  • Wymiary: 85x85x28mm
  • Waga: 90g
  • Podłączenie: przewód typu CAT5 o maksymalnej długości 100 m; dopuszczalna maksymalna długość przewodu zależy od wielu czynników, takich jak jakość przewodu oraz poziom zewnętrznych zakłóceń (np. od linii wysokiego napięcia)

Drodzy Klienci!

  • Kierując do nas zapytanie ofertowe, prosimy o dostarczenie wszelkich informacji o obiekcie (wymiary, układ pomieszczeń, przewidywane okolicznościach użycia nagłośnienia itp.) Bardzo pomocne są również poglądowe zdjęcia, wykonane choćby telefonem komórkowym. Kompletna informacja skróci znacznie czas ustaleń i ułatwi nam sporządzenie oferty zgodnie z Waszymi możliwościami i oczekiwaniami, a także zapewni jak najlepszą jakość dźwięku.
  • Zdecydowanie zachęcamy do zapoznanie się z naszą Ofertą projektu i montażu.

UWAGA! Prąd o napięciu 100V występujący w systemach radiowęzłowych, jest niebezpieczny dla życia i zdrowia! Stanowczo nalegamy aby instalacji dokonywali wyłącznie przeszkoleni i uprawnieni monterzy! Sklep 100V.PL nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne zdarzenia wynikłe z winy niewłaściwego montażu i obsługi zakupionego sprzętu.

< Powrót

Pomoc techniczna

Webmaster: Adam Łyskawa

Najczęściej szukane

copyright ©2011 100v.pl powered by www.zen-cart.com

INFORMACJA DLA KLIENTÓW DOTYCZĄCA USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH (RODO)
Z dniem 25 maja 2018 r. rozpoczyna obowiązywanie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie gromadzenia, wykorzystywania i ochrony danych osobowych. Pragniemy zatem poinformować Państwa, jak nasza firma 100V.PL jest przygotowana do spełnienia jej wymogów, czyli jaki jest stan bezpieczeństwa Waszych danych. » Przeczytaj więcej