Kontakt: info@100v.pl; 65 529 93 07; 600 476 975; 723 820 682

Głośniki radiowęzłowe > głośniki aktywne

< Powrót

Panel sterujący do SDQ5PIR
APART AUDIO ACPR
APart-Audio
Cena brutto:
269,00 zł

Opis

  • APart Audio ACPR to przewodowy panel zdalnego sterowania z lokalnym wejściem sygnału, przeznaczony do współpracy z aktywnym zestawem głośnikowym SDQ5Pir. Sterownik ten wyposażono w wejście sygnału liniowego z konektorem Euroblock na tylnej ściance oraz wejście z gniazdem stereo Jack 3,2 mm na przednim panelu. Tylne wejście jest aktywne, gdy nie jest używane gniazdo na przednim panelu. Włożenie wtyczki typu Jack do tego gniazda automatycznie odłącza wejście sygnału na tylnej ściance.
  • ACPR jest znakomitym rozwiązaniem do pokoju hotelowego. Po podłączeniu telewizora głośność jego dźwięku może być regulowana za pomocą zamontowanego na ścianie sterownika. Gdy gość hotelowy zechce posłuchać nagrań ze swojego przenośnego urządzenia (telefonu, odtwarzacza MP3), wystarczy podłączyć je do stereofonicznego gniazda 3,2 mm na przednim panelu sterownika i pokój wypełni się dźwiękami muzyki. Po odłączeniu urządzenia nastąpi automatyczny powrót do odtwarzania dźwięku z telewizora.
  • Przedni panel ACPR wykonano ze szczotkowanego aluminium, dzięki czemu dobrze komponuje się z wnętrzem o dowolnym wystroju.
  • Wymiary: 85x85x28mm
  • Waga: 75g
  • Podłączenie: przewód typu CAT5 o maksymalnej długości 100 m; dopuszczalna maksymalna długość przewodu zależy od wielu czynników, takich jak jakość przewodu oraz poziom zewnętrznych zakłóceń (np. od linii wysokiego napięcia)

Drodzy Klienci!

  • Kierując do nas zapytanie ofertowe, prosimy o dostarczenie wszelkich informacji o obiekcie (wymiary, układ pomieszczeń, przewidywane okolicznościach użycia nagłośnienia itp.) Bardzo pomocne są również poglądowe zdjęcia, wykonane choćby telefonem komórkowym. Kompletna informacja skróci znacznie czas ustaleń i ułatwi nam sporządzenie oferty zgodnie z Waszymi możliwościami i oczekiwaniami, a także zapewni jak najlepszą jakość dźwięku.
  • Zdecydowanie zachęcamy do zapoznanie się z naszą Ofertą projektu i montażu.

UWAGA! Prąd o napięciu 100V występujący w systemach radiowęzłowych, jest niebezpieczny dla życia i zdrowia! Stanowczo nalegamy aby instalacji dokonywali wyłącznie przeszkoleni i uprawnieni monterzy! Sklep 100V.PL nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne zdarzenia wynikłe z winy niewłaściwego montażu i obsługi zakupionego sprzętu.

< Powrót

Pomoc techniczna

Webmaster: Adam Łyskawa

Najczęściej szukane

copyright ©2011 100v.pl powered by www.zen-cart.com

INFORMACJA DLA KLIENTÓW DOTYCZĄCA USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH (RODO)
Z dniem 25 maja 2018 r. rozpoczyna obowiązywanie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie gromadzenia, wykorzystywania i ochrony danych osobowych. Pragniemy zatem poinformować Państwa, jak nasza firma 100V.PL jest przygotowana do spełnienia jej wymogów, czyli jaki jest stan bezpieczeństwa Waszych danych. » Przeczytaj więcej