Kontakt: info@100v.pl; 65 529 93 07; 600 476 975; 723 820 682

Matryce audio

< Powrót

Matryca audio
APART AUDIO AUDIOCONTROL-12.8
APart-Audio
Cena brutto:
8629,00 zł

Opis

APart AUDIOCONTROL 12.8 jest niezwykłym urządzeniem stanowiącym kombinację centrum sterowania i przetwarzania sygnałów audio oraz nieograniczonych możliwości przywoławczych. To centrum sterowania typu "wszystko w jednym" dla niewielkich i średniej wielkości aplikacji w bardzo konkurencyjnej cenie. 12 wejść, 8 wyjść oraz zintegrowany układ zarządzania zadaniami w czasie rzeczywistym pozwala na realizację różnorodnych funkcjonalności co sprawia że AUDIOCONTROL 12.8 jest odpowiednim rozwiązaniem dla każdego projektu. AUDIOCONTROL 12.8 wyposażono w wyjątkowo przyjazny dla użytkownika Graficzny Interfejs Instalatora (GII), który umożliwia każdemu instalatorowi dokonanie precyzyjnej konfiguracji tego flagowego modelu firmy APart Audio. Warto także zwrócić uwagę na nieograniczone możliwości cyfrowego przywoływania oraz na fakt iż urządzenie zostało zaprojektowane w Belgii i jest produkowane w Europie.


  • 12 analogowych wejść sygnału, z czego 6 jest zbalansowanych, wyposażonych w złącza typu Euroblock i mogą być używane jako wejścia kompletnego przedwzmacniacza mikrofonowego. Pozostałe wejścia wyposażono w złącza typu RCA.
  • 1 cyfrowe stereofoniczne wejście i wyjście standardu S/PDIF.
  • 8 wyjść liniowych ze złączami typu RCA można skonfigurować za pomocą aplikacji GII jako: mono, stereo, 2.1, stereo 2-drożne lub mono 2-drożne.
  • Port szeregowy RS232 na przednim panelu umożliwia łatwą konfigurację
  • Dla każdej strefy dostępne są ustawienia zwrotnicy, korektora barwy i dynamiki (ogranicznik, kompresor, kompander, automatyczna regulacja poziomu i bramka).
  • Podłączenie przez konektor RJ45  do 120 stacji przywoławczych.
  • Podłączenie: maksymalnie do 8 cyfrowych sterowników ściennych (DIWAC) stosując dwużyłowy przewód połączeniowy
  • Wymiary: 483 x 44 x 310 mm


Drodzy Klienci!

  • Kierując do nas zapytanie ofertowe, prosimy o dostarczenie wszelkich informacji o obiekcie (wymiary, układ pomieszczeń, przewidywane okolicznościach użycia nagłośnienia itp.) Bardzo pomocne są również poglądowe zdjęcia, wykonane choćby telefonem komórkowym. Kompletna informacja skróci znacznie czas ustaleń i ułatwi nam sporządzenie oferty zgodnie z Waszymi możliwościami i oczekiwaniami, a także zapewni jak najlepszą jakość dźwięku.
  • Zdecydowanie zachęcamy do zapoznanie się z naszą Ofertą projektu i montażu.

UWAGA! Prąd o napięciu 100V występujący w systemach radiowęzłowych, jest niebezpieczny dla życia i zdrowia! Stanowczo nalegamy aby instalacji dokonywali wyłącznie przeszkoleni i uprawnieni monterzy! Sklep 100V.PL nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne zdarzenia wynikłe z winy niewłaściwego montażu i obsługi zakupionego sprzętu.

< Powrót

Pomoc techniczna

Webmaster: Adam Łyskawa

Najczęściej szukane

copyright ©2011 100v.pl powered by www.zen-cart.com

INFORMACJA DLA KLIENTÓW DOTYCZĄCA USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH (RODO)
Z dniem 25 maja 2018 r. rozpoczyna obowiązywanie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie gromadzenia, wykorzystywania i ochrony danych osobowych. Pragniemy zatem poinformować Państwa, jak nasza firma 100V.PL jest przygotowana do spełnienia jej wymogów, czyli jaki jest stan bezpieczeństwa Waszych danych. » Przeczytaj więcej