Kontakt: info@100v.pl; 65 529 93 07; 600 476 975; 723 820 682

Wzmacniacze radiowęzłowe > wzmacniacze strefowe

< Powrót

Wzmacniacz radiowęzłowy 100V
APART AUDIO MA200
APart-Audio
Cena brutto:
3259,00 zł

Opis

MA200 posiada 4 wejścia mikrofonowe (zasilanie fantomowe włączane wewnętrznym przełącznikiem) Wejścia mikrofonowe mają zintegrowane filtry dla mowy i wysokiej klasy zrównoważone układy tranzystorowe. Możliwość wyboru spośród 4 stref obsługiwanych przez głośniki (przełącznik on/off) z sygnalizacją na diodzie LED. W strefie 4 możliwość wyboru: "tylko muzyka", "tylko mikrofon" lub mikrofon i muzyka. Regulacja poziomu niskich-wysokich tonów. Centralna regulacja poziomu głośności. Wejście awaryjne bezpośrednio do wzmacniacza mocy (poziom głośności możliwy do regulacji). VOX Mute ściszanie aktywowane głosem (regulowane) na wejściu mikrofonowym MIC 1 ścisza wszystkie pozostałe wejścia. Zwarcie styku ścisza wszystkie wejścia liniowe. Sygnalizacja ściszenia wejść liniowych przy pomocy diody LED na panelu czołowym. Napięcie wyjściowe 24V jest aktywowane przez zwarcie styku. Można wykorzystać do włączania priorytetu 24V. Wbudowany 2-tonowy gong ma regulowany poziom i jest aktywowany przez zwarcie styku. Wyjście do nagrywania przez gniazdo Cinch (RCA). Wyjście PRE AMP OUT oraz wejście AMP IN pozwala na podłączenie zewnętrznego. Uchwyty są na wyposażeniu.
 • moc: 200Wrms
 • strefy: 4
 • wejścia: 4 wejścia mikrofonowe (zasilanie fantomowe 14V włączane wewnętrznym przełącznikiem), 4 wejścia liniowe
 • wyjścia: 50V/70V/100V/8 Ohm
 • pasmo przenoszenia: 40Hz-25kHz
 • stosunek S/N: > 95dB
 • zasilanie: 115/230V AC/24V DC
 • wymiary: 88x430x356mm
 • waga: 12.1Kg
 • inne: 

Drodzy Klienci!

 • Kierując do nas zapytanie ofertowe, prosimy o dostarczenie wszelkich informacji o obiekcie (wymiary, układ pomieszczeń, przewidywane okolicznościach użycia nagłośnienia itp.) Bardzo pomocne są również poglądowe zdjęcia, wykonane choćby telefonem komórkowym. Kompletna informacja skróci znacznie czas ustaleń i ułatwi nam sporządzenie oferty zgodnie z Waszymi możliwościami i oczekiwaniami, a także zapewni jak najlepszą jakość dźwięku.
 • Zdecydowanie zachęcamy do zapoznanie się z naszą Ofertą projektu i montażu.

UWAGA! Prąd o napięciu 100V występujący w systemach radiowęzłowych, jest niebezpieczny dla życia i zdrowia! Stanowczo nalegamy aby instalacji dokonywali wyłącznie przeszkoleni i uprawnieni monterzy! Sklep 100V.PL nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne zdarzenia wynikłe z winy niewłaściwego montażu i obsługi zakupionego sprzętu.

< Powrót

Pomoc techniczna

Webmaster: Adam Łyskawa

Najczęściej szukane

copyright ©2011 100v.pl powered by www.zen-cart.com

INFORMACJA DLA KLIENTÓW DOTYCZĄCA USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH (RODO)
Z dniem 25 maja 2018 r. rozpoczyna obowiązywanie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie gromadzenia, wykorzystywania i ochrony danych osobowych. Pragniemy zatem poinformować Państwa, jak nasza firma 100V.PL jest przygotowana do spełnienia jej wymogów, czyli jaki jest stan bezpieczeństwa Waszych danych. » Przeczytaj więcej