Kontakt: info@100v.pl; 65 529 93 07; 600 476 975; 723 820 682

Głośniki radiowęzłowe > projektory dźwięku

< Powrót

Projektor dźwięku
APART AUDIO MP16-G
APart-Audio
Cena brutto:
289,00 zł

Opis

 • APart Audio MP16-G to stylowy, zwarty głośnik projektorowy, wyposażony w wysokiej jakości 16-watowy transformator. Głośnik został zaprojektowany pod kątem wysokiej jakości reprodukcji muzyki i mowy w różnorodnych profesjonalnych aplikacjach, zarówno w zamkniętych pomieszczeniach, jak i na otwartej przestrzeni. Stanowi udaną kombinację odpornej mechanicznie obudowy z dobrą jakością dźwięku. Ponieważ wszystkie elementy metalowe wykonano z aluminium lub stali nierdzewnej, MP16-G gwarantuje swojemu użytkownikowi pełną odporność na rdzę. Standardowo głośnik jest dostarczany w kolorze szarym. Opcjonalnie istnieje możliwość dostarczenia tego modelu w dowolnym kolorze z palety RAL ( Nr ref: PAINTMP). W tym celu konieczne jest zamówienie co najmniej 12 sztuk MP16-G.
 • Typ: dwustożkowy szerokopasmowy głośnik o średnicy 5,5"
 • Moc nominalna: 16W RMS
 • Moc muzyczna: 20W RMS
 • Efektywność: 95 dB / 1 W / 1 m
 • Szczytowy poziom natężenia dźwięku: 107dB
 • Zakres przenoszonych częstotliwości: 100 Hz - 18 kHz
 • Odczepy transformatora: 5/10/16W
 • Klasa IP: 56 (ochrona przed pyłem, odporny na wodę laną silną strugą)

Drodzy Klienci!

 • Kierując do nas zapytanie ofertowe, prosimy o dostarczenie wszelkich informacji o obiekcie (wymiary, układ pomieszczeń, przewidywane okolicznościach użycia nagłośnienia itp.) Bardzo pomocne są również poglądowe zdjęcia, wykonane choćby telefonem komórkowym. Kompletna informacja skróci znacznie czas ustaleń i ułatwi nam sporządzenie oferty zgodnie z Waszymi możliwościami i oczekiwaniami, a także zapewni jak najlepszą jakość dźwięku.
 • Zdecydowanie zachęcamy do zapoznanie się z naszą Ofertą projektu i montażu.

UWAGA! Prąd o napięciu 100V występujący w systemach radiowęzłowych, jest niebezpieczny dla życia i zdrowia! Stanowczo nalegamy aby instalacji dokonywali wyłącznie przeszkoleni i uprawnieni monterzy! Sklep 100V.PL nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne zdarzenia wynikłe z winy niewłaściwego montażu i obsługi zakupionego sprzętu.

< Powrót

Pomoc techniczna

Webmaster: Adam Łyskawa

Najczęściej szukane

copyright ©2011 100v.pl powered by www.zen-cart.com

INFORMACJA DLA KLIENTÓW DOTYCZĄCA USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH (RODO)
Z dniem 25 maja 2018 r. rozpoczyna obowiązywanie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie gromadzenia, wykorzystywania i ochrony danych osobowych. Pragniemy zatem poinformować Państwa, jak nasza firma 100V.PL jest przygotowana do spełnienia jej wymogów, czyli jaki jest stan bezpieczeństwa Waszych danych. » Przeczytaj więcej