Kontakt: info@100v.pl; 65 529 93 07; 600 476 975; 723 820 682

Głośniki radiowęzłowe > subwoofery

< Powrót

Subwoofer pasywny
APART AUDIO SUBLIME-BL
APart-Audio
Cena brutto:
1234,00 zł

Opis

APart Audio SUBLIME-BL to perfekcyjna mieszanka kompaktowych rozmiarów i głębokiego, niskiego basu. Dzięki wbudowanej zwrotnicy subwoofer ten jest idealnym partnerem dla miniaturowych głośników APart MASK2, a ich dopasowanie ułatwia jeszcze dyskretna stylistyka, pozwalająca na łatwą integrację z każdym pomieszczeniem zarówno używanym do celów handlowych jak i mieszkalnym. Jak na subwoofer SUBLIME-BL jest urządzeniem wyjątkowo zwartym, a mimo to nie ustępuje większym subwooferom, generując mocny głęboki bas. Dzięki dyskretnej stylistyce i bardzo skromnym rozmiarom (zaledwie 12 cm głębokości!) subwoofer łatwo zainstalować nawet w najtrudniejszych do aranżacji wnętrzach. Można go położyć płasko na podłodze, schować pod sofą, za zasłonami, albo nawet zamocować na ścianie za pomocą dołączonych w komplecie wsporników montażowych. Po zamontowaniu SUBLIME-BL na ścianie, wszystkie gniazda połączeniowe i głośnikowe pozostają widoczne i łatwo dostępne. SUBLIME-BL wyposażono w zwrotnicę, dzięki czemu nie jest konieczne stosowanie zewnętrznych filtrów górnoprzepustowych. Zwrotnica odseparowuje sygnały o wyższych częstotliwościach niż przetwarzane przez subwoofer i przesyła je bezpośrednio do głośników satelitarnych. Opcjonalnie można używać SUBLIME-BL w konfiguracji aktywnej, stosując aktywne filtry i osobny wzmacniacz mocy. Subwoofer przetwarza dźwięki o częstotliwości do 200 Hz.
 • Typ: subwoofer pasywny z obudową pasmowo-przepustową 6-go rzędu, wykonaną z płyt MDF
 • Głośnik: 6,5" z dwiema cewkami
 • Impedancja nominalna: 2 x 8 Ohm
 • Efektywność: 85 dB / 1 W / 1 m
 • Szczytowy poziom natężenia dźwięku: 106 dB
 • Maksymalna moc (tylko SUBLIME): 2 x 80W przy 8 Ohm (w aktywnej konfiguracji)
 • Zakres przenoszonych częstotliwości (tylko SUBLIME): 50 - 200 Hz (w aktywnej konfiguracji)
 • Maksymalna moc (z dwoma zestawami MASK2): 2 x 120W przy 8 Ohm
 • Zakres przenoszonych częstotliwości (z dwoma zestawami MASK2): 50 - 20.000 Hz
 • Wymiary: 420 x 470 x 120 mm
 • Waga: 8 kg netto; 11,5 kg z opakowaniem

Drodzy Klienci!

 • Kierując do nas zapytanie ofertowe, prosimy o dostarczenie wszelkich informacji o obiekcie (wymiary, układ pomieszczeń, przewidywane okolicznościach użycia nagłośnienia itp.) Bardzo pomocne są również poglądowe zdjęcia, wykonane choćby telefonem komórkowym. Kompletna informacja skróci znacznie czas ustaleń i ułatwi nam sporządzenie oferty zgodnie z Waszymi możliwościami i oczekiwaniami, a także zapewni jak najlepszą jakość dźwięku.
 • Zdecydowanie zachęcamy do zapoznanie się z naszą Ofertą projektu i montażu.

UWAGA! Prąd o napięciu 100V występujący w systemach radiowęzłowych, jest niebezpieczny dla życia i zdrowia! Stanowczo nalegamy aby instalacji dokonywali wyłącznie przeszkoleni i uprawnieni monterzy! Sklep 100V.PL nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne zdarzenia wynikłe z winy niewłaściwego montażu i obsługi zakupionego sprzętu.

< Powrót

Pomoc techniczna

Webmaster: Adam Łyskawa

Najczęściej szukane

copyright ©2011 100v.pl powered by www.zen-cart.com

INFORMACJA DLA KLIENTÓW DOTYCZĄCA USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH (RODO)
Z dniem 25 maja 2018 r. rozpoczyna obowiązywanie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie gromadzenia, wykorzystywania i ochrony danych osobowych. Pragniemy zatem poinformować Państwa, jak nasza firma 100V.PL jest przygotowana do spełnienia jej wymogów, czyli jaki jest stan bezpieczeństwa Waszych danych. » Przeczytaj więcej