Kontakt: info@100v.pl; 65 529 93 07; 600 476 975; 723 820 682

Matryce audio

< Powrót

Przedwzmacniacz 4-strefowy
APART AUDIO ZONE4
APart-Audio
Cena brutto:
3595,00 zł

Opis

 • APart Audio ZONE 4 to starannie zaprojektowany i skonstruowany przedwzmacniacz wysokiej klasy, idealny do instalacji wielofunkcyjnych i wielostrefowych. Umożliwia użytkownikowi obsługę 4 stereofonicznych stref nagłośnieniowych za pomocą jednego urządzenia. Pozwala na przypisanie 3 mikrofonów i 4 stereofonicznych wejść liniowych do dowolnej z czterech wyjściowych stref.
 • ZONE 4 jako urządzenie profesjonalne może być zdalnie sterowany poprzez łącze RS232, poprzez panel zdalnego sterowania lub opcjonalny odbiornik podczerwieni. Przedwzmaczniacz ma obudowę o szerokości 19 cali i jest dostarczany w komplecie z odłączanymi uchwytami montażowymi do szafek oraz z odłączaną metalową osłoną zabezpieczającą panel z regulatorami ustawień mikrofonów.
 • Możliwe jest podłączenie 3 źródeł sygnału mikrofonowego/liniowego poprzez złącza typu Euroblock, co oznacza pewną i łatwą instalację. Każde wejście mikrofonowe może być przypisane do każdej z 4 stref nagłośnieniowych za pomocą przełączników znajdujących się zarówno na przednim jak i tylnym panelu urządzenia. Przedwzmacniacz wyposażono ponadto w zasilanie fantomowe dla mikrofonów podłączanych do wejść mikrofonowych 2 i 3, a także w wejście priorytetowe do przywoływania lub przekazywania komunikatów ostrzegawczych.
 • Aby jeszcze bardziej ułatwić życie użytkownikom ZONE 4 firma APart Audio zaprojektowała specjalnie do współpracy z tym przedwzmacniaczem 4-strefowy mikrofon przywoławczy MICPAT-4. Wystarczy nacisnąć jeden z przycisków na bazie mikrofonu, aby przesłać komunikat przywoławczy do jednej z czterech stref nagłośnieniowych. Sygnał na wejściu mikrofonowym 1 wycisza sygnały liniowe, natomiast sygnały na wejściach mikrofonowych 2 i 3 są miksowane z sygnałami liniowymi.
 • Po stronie wyjść sygnału przedwzmacniacz wyposażono w selektor wejść liniowych i regulację poziomu głośności muzyki dla każdej ze stref. Czytelne wyświetlacze cyfrowe ułatwiają monitorowanie działania urządzenia. Co więcej, dostępne są także niezależne dla każdej strefy regulatory poziomu miksowanego sygnału mikrofonowego oraz regulatory nasycenie niskich i wysokich tonów.
 • Do przedwzmacniacza opracowano wyrafinowany i stylowy nadajnik zdalnego sterowania ZONE 4R, który jest uniwersalny i łatwy w obsłudze. Posiada czytelny wyświetlacz LED pokazujący status urządzenia, przyciski do regulacji poziomu głośności muzyki i mikrofonu, do przełączania źródeł sygnału oraz wyciszania. Ponieważ do nadajnika dołączono standardowy przewód typu CAT-5, jest bardzo łatwy do instalacji.
 • Zakres przenoszonych częstotliwości: 20Hz - 30kHz
 • Stosunek sygnał / szum: >90dB
 • Całkowite zniekształcenia harmoniczne (THD): 0,02%
 • Przesłuchy między kanałami : >75dB
 • Zasilanie: 50 - 60Hz (automatyczne dostosowanie)
 • Wymiary: 44x420x190mm
 • Waga: 2,5kg
 • Zdalne sterowanie: poprzez złącze RJ45 i przewód CAT-5 dla każdej strefy
 • Opcjonalne: ZONE 4R - nadajnik zdalnego sterowania

Drodzy Klienci!

 • Kierując do nas zapytanie ofertowe, prosimy o dostarczenie wszelkich informacji o obiekcie (wymiary, układ pomieszczeń, przewidywane okolicznościach użycia nagłośnienia itp.) Bardzo pomocne są również poglądowe zdjęcia, wykonane choćby telefonem komórkowym. Kompletna informacja skróci znacznie czas ustaleń i ułatwi nam sporządzenie oferty zgodnie z Waszymi możliwościami i oczekiwaniami, a także zapewni jak najlepszą jakość dźwięku.
 • Zdecydowanie zachęcamy do zapoznanie się z naszą Ofertą projektu i montażu.

UWAGA! Prąd o napięciu 100V występujący w systemach radiowęzłowych, jest niebezpieczny dla życia i zdrowia! Stanowczo nalegamy aby instalacji dokonywali wyłącznie przeszkoleni i uprawnieni monterzy! Sklep 100V.PL nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne zdarzenia wynikłe z winy niewłaściwego montażu i obsługi zakupionego sprzętu.

< Powrót

Pomoc techniczna

Webmaster: Adam Łyskawa

Najczęściej szukane

copyright ©2011 100v.pl powered by www.zen-cart.com

INFORMACJA DLA KLIENTÓW DOTYCZĄCA USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH (RODO)
Z dniem 25 maja 2018 r. rozpoczyna obowiązywanie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie gromadzenia, wykorzystywania i ochrony danych osobowych. Pragniemy zatem poinformować Państwa, jak nasza firma 100V.PL jest przygotowana do spełnienia jej wymogów, czyli jaki jest stan bezpieczeństwa Waszych danych. » Przeczytaj więcej