Kontakt: info@100v.pl; 65 529 93 07; 600 476 975; 723 820 682

Matryce audio

< Powrót

Sterownik, panel ścienny audio
APART AUDIO ZONE4R
APart-Audio
Cena brutto:
629,00 zł

Opis

APart Audio ZONE4R to panel zdalnego sterowania do wielofunkcyjnego, 4-strefowego przedwzmacniacza ZONE4. Panel sterujący umożliwia regulacje poziomu głośności muzyki i  miksowanego sygnału  mikrofonowego oraz wybór źródła sygnału. Czytelny cyfrowy wyświetlacz ułatwia monitorowanie działania urządzenia. Łatwe do instalacji panele zdalnego sterowania podłącza się do przedwzmacniacza ZONE4 za pomocą standardowych przewodów typu  CAT5  (lub  wyższego  typu).  Można  stosować  zarówno  końcówki  połączeniowe typu  T-568A jak i T-568B. Maksymalna dopuszczalna długość przewodu typu CAT5 wynosi 100 m na strefę,  zależnie od warunków. W zestawie dostarczane są śruby montażowe. Dostępne są obudowy do montażu w ścianie (Nr ref: BBi1) i na ścianie (Nr ref: BB1). Do pojedynczego przedwzmacniacza ZONE4 można podłączyć do 8 paneli zdalnego sterowania ZONE4R w dowolnej konfiguracji  (np.  po 2 panele  do każdej  z 4 stref,  8 paneli  do 1 strefy  lub w każdej  innej  kombinacji  z użyciem maksymalnie 8 paneli). Można także podłączyć większą ilość paneli  ZONE4R do jednego przedwzmacniacza ZONE4, stosując rozdzielacz sygnału typu RJ45.
Każdy panel  zdalnego  sterowania  posiada  swój  niepowtarzalny  adres  sieciowy.  Należy  pamiętać,  iż  ZONE4R to urządzenie dedykowane do przedwzmacniacza ZONE4 i nie może służyć do zdalnego sterowania żadnych innych przedwzmacniaczy. Panel  ZONE4R nie jest także kompatybilny ze standardami sieciowymi i nie można go podłączać do komputera. Przypisywanie do danej  strefy nagłośnienia jest bardzo proste: po jednoczesnym przyciśnięciu i  przytrzymaniu przez 5 sekund regulatorów głośności muzyki i sygnału mikrofonowego na wyświetlaczu pojawi się wskaźnik strefy. Używając przycisków wyboru  źródła  sygnału  można powiązać  ZONE4R z wybraną strefą.  Po 5 sekundach panel  zdalnego sterowania będzie gotowy do pracy. Będąc urządzeniem wyrafinowanym i zarazem przystępnym cenowo, ZONE4R posiada wszystkie podstawowe funkcje zdalnego  sterowania,  jest  łatwy  do  instalacji  i  użytkowania.  W połączeniu  z  przedwzmacniaczem  ZONE4 spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.
Specyfikacja:
  • Wymiary płytki sterującej: 114 x 80 mm
  • Odstępy otworów montażowych: 83 mm
  • Wymiary otworu montażowego: 70 x 55 x 40 mm
  • Przewody połączeniowe: typu CAT5 lub CAT6, o maksymalnej długości do 100 m na strefę
  • Płytka sterująca: niewymienna

Drodzy Klienci!

  • Kierując do nas zapytanie ofertowe, prosimy o dostarczenie wszelkich informacji o obiekcie (wymiary, układ pomieszczeń, przewidywane okolicznościach użycia nagłośnienia itp.) Bardzo pomocne są również poglądowe zdjęcia, wykonane choćby telefonem komórkowym. Kompletna informacja skróci znacznie czas ustaleń i ułatwi nam sporządzenie oferty zgodnie z Waszymi możliwościami i oczekiwaniami, a także zapewni jak najlepszą jakość dźwięku.
  • Zdecydowanie zachęcamy do zapoznanie się z naszą Ofertą projektu i montażu.

UWAGA! Prąd o napięciu 100V występujący w systemach radiowęzłowych, jest niebezpieczny dla życia i zdrowia! Stanowczo nalegamy aby instalacji dokonywali wyłącznie przeszkoleni i uprawnieni monterzy! Sklep 100V.PL nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne zdarzenia wynikłe z winy niewłaściwego montażu i obsługi zakupionego sprzętu.

< Powrót

Pomoc techniczna

Webmaster: Adam Łyskawa

Najczęściej szukane

copyright ©2011 100v.pl powered by www.zen-cart.com

INFORMACJA DLA KLIENTÓW DOTYCZĄCA USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH (RODO)
Z dniem 25 maja 2018 r. rozpoczyna obowiązywanie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie gromadzenia, wykorzystywania i ochrony danych osobowych. Pragniemy zatem poinformować Państwa, jak nasza firma 100V.PL jest przygotowana do spełnienia jej wymogów, czyli jaki jest stan bezpieczeństwa Waszych danych. » Przeczytaj więcej