Kontakt: info@100v.pl; 65 529 93 07; 600 476 975; 723 820 682

Projekt i montaż

Drodzy Klienci!

Cieszy nas rosnące zaufanie do naszej firmy, co znajduje wyraz w otrzymywanych zamówieniach na systemy nagłaśniające dla kolejnych obiektów. W związku z tym chcielibyśmy stale podnosić jakość naszych usług, aby spełniały potrzeby i możliwości inwestorów oraz uwzględniały specyfikę obiektu, bo to zdecyduje o Państwa satysfakcji z finalnego efektu oraz zaowocuje pozytywną oceną naszej pracy.

Dlatego z pełnym przekonaniem i odpowiedzialnością proponujemy Państwu usługę oględzin, projektu, montażu „pod klucz” i przeszkolenia przez wykwalifikowaną i uprawnioną przez nas ekipę instalatorską, z nadzieją że po zapoznaniu się z jej walorami skorzystacie z niej ku obopólnej korzyści. W ogólnym zarysie wygląda to następująco:

Pierwszy etap to sporządzenie na podstawie przysłanych materiałów (rys. techn., szkiców, zdjęć, opisu itd.) wstępnej oferty sprzętowej z wyceną. Po zwrotnej akceptacji uzgadniamy z Państwem termin realizacji. Na miejscu wykwalifikowany akustyk i montażysta dokonuje nieodpłatnych oględzin i pomiarów obiektu oraz konsultacji z Inwestorem. Ma to na celu dobranie najwłaściwszego sprzętu i jego rozlokowanie w obiekcie, co zapewni możliwie najlepszą jakość brzmienia i zoptymalizuje koszty, zapobiegając bardzo częstemu zjawisku 'przeinwestowania' czyli zakupu za drogiego sprzętu (np. o zbyt dużej mocy) niż jest potrzebny lub odwrotnie - zniweczenia efektu końcowego dla uzyskania symbolicznych oszczędności. Więcej na ten temat warto przeczytać tutaj. Prosimy również zerknąć w dział "Kontrasty" w Pomocy Technicznej. Podane tam przykłady powinny przekonać Państwa o zasadności skorzystania z naszej oferty.

Drugim i niemniej ważnym elementem programu jest sam montaż, którego dokona ta sama ekipa, wytypowana wg najbliższej lokalizacji. Tu drobna dygresja: Być może macie Państwo już „na oku” jakiegoś wykonawcę i może wydawać się to tańszym rozwiązaniem. Mimo to prosimy zapoznać się z korzyściami płynącymi z naszej propozycji, ponieważ w ogólnym rozrachunku ta „oszczędność” może okazać się bardzo pozorna!

  • Projekt i instalację wykona wykwalifikowana i doświadczona w tej dziedzinie ekipa, co zagwarantuje profesjonalną jakość i estetykę, właściwe rozmieszczenie, połączenie i ukierunkowanie głośników oraz ustawienie parametrów sprzętu i instruktaż obsługi 'na żywo'. Proszę pamiętać, że instalacja alarmu czy monitoringu to zupełnie inna dziedzina i jeśli zlecimy montaż nagłośnienia firmie, która nie posiada wiedzy o dość skomplikowanych zasadach akustyki, może zakończyć się to fatalnie dla końcowego efektu brzmieniowego. Odradzamy natomiast stanowczo z w/w względów zlecanie tak skomplikowanej pracy przypadkowemu majsterkowiczowi (tzw. „złotej rączce”)!
  • Korzyść proponowanej przez nas usługi jest oczywista i obopólna. Państwo będziecie mieli pewność poprawnego wykonania instalacji oraz komfort i bezawaryjne korzystanie z systemu nagłaśniającego, zaś nasza korzyść to znaczne zmniejszenie prawdopodobieństwa awarii, dzięki czemu możemy bez obawy udzielić przedłużenia okresu gwarancji i serwisu o 1 rok!
  • Koszt dojazdu i montażu zostanie skalkulowany na możliwie niskim poziomie i uzgodniony przed rozpoczęciem prac.

Personel 100V
Pytania prosimy kierować na e-mail info@100v.pl

Pomoc techniczna

Webmaster: Adam Łyskawa

Najczęściej szukane

copyright ©2011 100v.pl powered by www.zen-cart.com

INFORMACJA DLA KLIENTÓW DOTYCZĄCA USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH (RODO)
Z dniem 25 maja 2018 r. rozpoczyna obowiązywanie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie gromadzenia, wykorzystywania i ochrony danych osobowych. Pragniemy zatem poinformować Państwa, jak nasza firma 100V.PL jest przygotowana do spełnienia jej wymogów, czyli jaki jest stan bezpieczeństwa Waszych danych. » Przeczytaj więcej