Filtry

Producent

Opcje dodatkowe

Głośniki aktywne Bluetooth 100V – opracowane z przeznaczeniem do rozbudowanych systemów audio

Głośniki aktywne to przetworniki z wbudowanym wzmacniaczem; stanowią więc same w sobie kompletny system nagłośnieniowy. Ich budowa znacznie ułatwia uruchomienie w przestrzeni stref audio i eliminuje znaczną część okablowania, które w przypadku klasycznych rozwiązań są konieczne do zastosowania.
Głośniki są łatwe w instalacji, a wiele z nich można zasilać z obwodu oświetleniowego. Sklep 100v posiada w ofercie głośniki aktywne z wbudowanym modułem Bluetooth, który pozwala na bezprzewodowe przesyłanie muzyki do przetwornika z urządzeń zewnętrznych. Dostępne głośniki aktywne Bluetooth charakteryzują się niezawodnością i wysoką jakością emitowanego dźwięku.


Czym jest system 100v i czym się charakteryzuje?

Instalacje nagłośnieniowe 100V to jedne z najczęściej używanych rozwiązań do dystrybucji dźwięku, szczególnie w miejscach użytku publicznego. W systemach tego typu, do jednej linii głośnikowej -szeregowo podłączonych - zostaje nawet do kilkudziesięciu urządzeń. Sposób połączenia elementów umożliwia łatwe obliczanie obciążenia linii poprzez sumowanie mocy wszystkich głośników. Instalacje typu 100V umożliwiają znaczne ograniczenie strat mocy sygnału.
Głośniki aktywne z wbudowanym modułem Bluetooth znajdą zastosowanie w systemach nagłośnienia domowego, ale w szczególności są wykorzystywane w obiektach użytku publicznego – na przykład w restauracjach czy biurach – a także w otwartych przestrzeniach. Głośniki aktywne Bluetooth dostępne w sklepie internetowym 100v to urządzenia przeznaczone do instalacji ściennej, która nie wymaga specjalistycznych umiejętności. Parowanie urządzeń z zewnętrznym sprzętem jest niezwykle proste i nie wymaga instalowania dedykowanego oprogramowania.
 

Produkty

AMC Power Box 5 - Kolumna naścienna
AMC

AMC Power Box 5 - Kolumna naścienna

650,70 zł (529,02 zł netto)

AMC Power Box 5 HP - Kolumna naścienna
AMC

AMC Power Box 5 HP - Kolumna naścienna

1 204,20 zł (979,02 zł netto)

BIAMP - SDQ5Pir Zestaw głośnikowy 2x30W
APART

BIAMP - SDQ5Pir Zestaw głośnikowy 2x30W

1 204,00 zł (978,86 zł netto)

ITC Audio - IP-S508 Aktywny głośnik sufitowy IP
ITC

ITC Audio - IP-S508 Aktywny głośnik sufitowy IP

2 425,40 zł (1 971,87 zł netto)

ITC Audio - T-6707 Aktywny zestaw głośnikowy IP
ITC

ITC Audio - T-6707 Aktywny zestaw głośnikowy IP

2 430,00 zł (1 975,61 zł netto)

Czym kierować się podczas wyboru głośnika aktywnego Bluetooth?

Podczas wyboru urządzenia warto zastanowić się nad miejscem, w którym będzie pełnić swoją funkcję. W ofercie 100v znajdziesz głośniki aktywne Bluetooth w wersji wodoodpornej, zaprojektowane zgodnie z wymaganiami klasy IP44. Sprzęt może być stosowany w łazienkach, na basenach czy w saunach.
Dostępne głośniki aktywne spełnią oczekiwania każdego użytkownika, nie tylko pod względem jakości dźwięku, ale również w kwestii estetyki. Przetworniki aktywne Bluetooth to urządzenia charakteryzujące się minimalistyczną stylistyką, która wpasuje się w aranżację każdej przestrzeni. Głośniki instalowane w ścianie lub suficie są dyskretne i oszczędzają miejsce, praktycznie wtapiając się w otoczenie. Niektóre modele zostały zaprojektowane na wzór niewielkich kolumn podstawkowych – takie głośniki aktywne stanowią doskonałą ozdobę wnętrza. Wiele rozwiązań dostępnych w sklepie 100v posiada dodatkowe funkcje, takie jak odtwarzacz MP3, czytnik kart microSD czy radio FM, które znacząco podnoszą komfort codziennego użytkowania. Produkty są dostosowane głównie do użytku w systemach nagłośnienia publicznego, a udogodnienia w postaci wejść liniowych na mikrofon lub AUX umożliwiają błyskawiczną emisję komunikatów głosowych czy nagranych wcześniej ogłoszeń.
 

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Ostatnio oglądane