Filtry

Cena

-

Akcesoria, które ułatwiają życie

Akcesoria wydają się zupełnie nieistotnymi, wręcz zbędnymi przedmiotami. Nic bardziej mylnego! Nigdy nie wiadomo, kiedy los całego nagłośnienia będzie zależał od jednej przejściówki. 
Przejściówki, gniazda montażowe i złącza nakablowe są potrzebne i należy się w nie wyposażyć, aby uniknąć nieprzewidzianych sytuacji. Dobre akcesoria to – obok dobrze skomponowanego nagłośnienia – klucz do sprawnej pracy i świetnego efektu w postaci dźwięku cieszącego odbiorców. 

Podstawowe wyposażenie – przejściówki

Szeroki wybór instrumentów, kabli oraz urządzeń różnego typu, pochodzących od różnych firm pozwala na dobór komponentów nagłośnienia idealnie dostosowanych do potrzeb użytkownika. Przy tak ogromnej mnogości dostępnych opcji rodzi się jednak problem, jakim są niekompatybilne przejściówki.  Istnieje wiele rodzajów przejściówek, ale jedną z najbardziej popularnych jest Jack-Cinch. Znajduje zastosowanie na przykład przy łączeniu urządzeń audio z amplitunerem lub wzmacniaczem. Inną popularną przejściówką jest Jack-USB, która sprawdzi się, jeśli dźwięk zapisany jest na nośniku ze złączem USB, ponieważ dużo odbiorników wyposażonych jest jedynie w wejście typu Jack.
Nie zawsze problem leży w różnych typach złącz. Zdarza się, że oba urządzenia mają wtyk/złącze typu Jack, ale w różnych rozmiarach. Podłączenie wtyku 3,5 mm do złącza 2,5 mm nie jest możliwe. Pomocne okażą się wówczas przejściówki Jack-Jack, które występują w różnych konfiguracjach, np. mini Jack-duży Jack lub mini Jack-mini Jack.
 

Produkty

produkt testowy

produkt testowy

11 069 998,77 zł 12 299 998,77 zł (8 999 999,00 zł netto)

  • Darmowa dostawa
  • Wyprzedaż
  • Nowość
  • Bestseller
  • Taniej o -10%
produkt testowy

produkt testowy

12 299 998,77 zł (9 999 999,00 zł netto)

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Praca przy nagłośnieniu bywa nieprzewidywalna, szczególnie kiedy warunki pracy są trudne. Odpowiednio dobrany sprzęt i okablowanie zapewni dobrą jakość dźwięku, jednak to nie wszystko – instalacje warto wyposażyć w gniazda montażowe i złącza nakablowe.
Gniazda montażowe i złącza nakablowe sprawdzą się, jeśli nagłośnienie pracuje w warunkach dużej mocy czy też natężenia. Dzięki ich zastosowaniu instalacja może przenosić większe napięcie i natężenie, co czyni ją mniej awaryjną. Wiele złącz nakablowych typu Jack wyposażonych jest w dodatkową blokadę, która uniemożliwia wypadnięcie kabla pracującego przy dużych wibracjach. Budowa takiego złącza nie pozwala na przypadkowe rozłączenie czy wyrwanie kabla. 


Materiał ma znaczenie

Przy wyborze wszelkiego rodzaju akcesoriów niezwykle istotny jest rodzaj materiału, z jakiego zostały wykonane. Dobra jakość zastosowanych materiałów zapewni trwałość i oporność na uszkodzenia.
W zależności od producenta akcesoria wykonane mogą być z różnych komponentów. Jednak finalnie powinny mieć podobne cechy. Jeśli akcesoria użytkowane będą na zewnątrz, warto zwrócić uwagę, czy zostały wykonane z materiałów odpornych na różne warunki atmosferyczne, takie jak deszcz, promieniowanie UV, grad, śnieg oraz niskie i wysokie temperatury.
 

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Ostatnio oglądane