Filtry

Cena

-

Mikrofony przewodowe – mnogość dostępnych rozwiązań w atrakcyjnych cenach!

Główną cechą rozpoznawczą mikrofonów przewodowych jest rodzaj zasilania – kablowy, bezpośrednio z gniazdka. Na rynku dostępne są mikrofony pojemnościowe, powierzchniowe, dynamiczne, pulpitowe, kierunkowe, do instrumentów i wiele innych. 
 

Produkty

produkt testowy

produkt testowy

11 069 998,77 zł 12 299 998,77 zł (8 999 999,00 zł netto)

  • Darmowa dostawa
  • Wyprzedaż
  • Nowość
  • Bestseller
  • Taniej o -10%
produkt testowy

produkt testowy

12 299 998,77 zł (9 999 999,00 zł netto)

Jaki mikrofon przewodowy wybrać?

W zależności od potrzeb i przeznaczenia do dyspozycji są:
Mikrofony pojemnościowe - inaczej mikrofony studyjne, czyli przeznaczone głównie do nagrywania dźwięków i wokalu w studiach nagrań. To profesjonalny sprzęt charakteryzujący się ogromną czułością w wyłapywaniu nawet najcichszych odgłosów z otoczenia. Mikrofony pojemnościowe przeważnie są zasilane gniazdem fantomowym (48 V)
Mikrofony dynamiczne - świetnie sprawdzą się na estradzie, podczas koncertu lub wykładu. Można znaleźć również takie, które są odporne na wstrząsy i trudne warunki atmosferyczne, umożliwiające stosowanie ich zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i podczas imprez w plenerze. Mikrofony dynamiczne nie są aż tak czułe na dźwięki, co jest zaletą podczas koncertów i pozwala uniknąć szmerów dobiegających od strony publiczności.
Mikrofony krawatowe – niewielkie urządzenia, najczęściej wykorzystywane podczas relacji dziennikarskich na żywo, wywiadów, występów oraz w sytuacjach, gdy trzymanie mikrofonu w ręce jest utrudnione lub niemożliwe. Przypomina się je do krawata, klapy marynarki, koszuli czy bluzki, a ze względu na wygodę oraz swobodę poruszania często są wykorzystywane przez youtuberów.
Mikrofony powierzchniowe - urządzenia wykorzystywane do nagłaśniania konferencji, spektakli teatralnych czy świątyń. Charakteryzują się pierwszorzędną czystością głosu i jakością dźwięku. Dzięki specyficznej budowie doskonale wtapiają się w otoczenie. Służą również do pomiarów w branży lotniczej, motoryzacyjnej lub testów w tunelach aerodynamicznych.
Mikrofony kierunkowe – bardzo wszechstronna grupa mikrofonów.  Ze względu na znakomitą możliwość zbierania dźwięków z jednego kierunku przy jednoczesnym tłumieniu odgłosów w tle, są wykorzystywane w przemyśle filmowym lub telewizyjnym. Dzięki możliwości działania w terenie nawet na dużą odległość są idealnym narzędziem dla ornitologów do nagrywania śpiewu ptaków. Swoje zastosowanie znajdują również w agencjach detektywistycznych oraz policji.


Mikrofony przewodowe dla profesjonalistów i amatorów

W naszej ofercie znajdują się również mikrofony nauszne, nagłowne czy pulpitowe, wymagające zasilania fantomowego, zwykłego gniazdka lub portu USB, a także sprzęty, które sprawdzą się w profesjonalnym studiu nagrań, na koncercie, jak również przy zabawach karaoke czy podczas komunikacji przez Internet.

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Ostatnio oglądane