Filtry

Opcje dodatkowe

Głośniki łazienkowe – urządzenia o zastosowaniu znacznie szerszym niż wskazuje nazwa

Głośniki łazienkowe to urządzenia zaprojektowane specjalnie do pracy w warunkach wysokiej wilgotności. Nadają się do nagłośniania nie tylko łazienek, ale sprawdzają się doskonale również w saunach, basenach czy kuchniach – dzięki nierdzewnym obudowom, odpornym na działanie wysokich temperatur. Przetworniki tego typu są także szeroko wykorzystywane w środkach transportu morskiego, takich jak jachty i statki – w tym przypadku dodatkowo opierają się działaniu słonej i chlorowanej wody. Głośniki łazienkowe dzięki swojej odporności na trudne warunki atmosferyczne mogą być z powodzeniem stosowane w systemach audio montowanych na otwartej przestrzeni.


Dobór produktu w zależności od przeznaczenia

Podczas wybierania odpowiednich głośników łazienkowych, należy dostosować ich wydajność i ilość do nagłaśnianej przestrzeni, a dla końcowego brzmienia duże znaczenie ma również rozmieszczenie przetworników w obiekcie. Wiele modeli dostępnych w sklepie 100v posiada udogodnienie w postaci możliwości połączenia głośników do systemów typu multiroom. Inne dodatkowe funkcje to wbudowany moduł Bluetooth, pozwalający na transmisję dźwięku bezpośrednio z urządzeń mobilnych.
Głośniki łazienkowe są przeznaczone do instalacji ściennej lub sufitowej. Montaż urządzeń jest łatwy dzięki specjalnie zaprojektowanym obudowom, których mocowania nadają się doskonale między innymi do ścian kartonowo-gipsowych.
Produkty dostępne w ofercie 100v cechuje bezawaryjność i doskonała jakość dźwięku w całej szerokości przetwarzanego pasma częstotliwości. Głośniki łazienkowe charakteryzują się zazwyczaj dyskretnym designem i na ścianie są praktycznie niezauważalne, ale nie przeszkadza to w osiąganiu wysokich poziomów głośności podczas grania. Dobór renomowanych marek – takich jak Lithe Audio, Monacor czy ArtSound – jest dla każdego użytkownika zapewnieniem o najwyższej klasie głośników.
 

Produkty

MONACOR EDL-155 - Głośniki sufitowe PA
MONACOR

MONACOR EDL-155 - Głośniki sufitowe PA

514,00 zł (417,89 zł netto)

Zastosowanie systemów nagłośnieniowe w instalacjach 100V

Linie nagłośnieniowe typu 100V to najpopularniejsze instalacje wykorzystywane w systemach nagłaśniania publicznego. Tworzenie systemów tego typu znacznie ogranicza ilość koniecznego okablowania w porównaniu do klasycznych rozwiązań, a sama instalacja jest szybka – głośniki są łączone szeregowo. W liniach 100V podpiąć można nawet kilkadziesiąt przetworników, a obciążenie instalacji elektrycznej można określić przez zsumowanie mocy wszystkich urządzeń.


Propozycje gotowych zestawów dobranych przez specjalistów

Głośniki łazienkowe w sklepie 100v można nabyć osobno lub skorzystać z gotowych zestawów dostępnych na stronie. W przypadku przetworników pasywnych – proponowane komplety są odpowiednio dobrane pod kątem parametrów technicznych wzmacniacza. Inne zawierają na przykład panele ścienne, umożliwiające sterowanie głośnością i podłączanie kart pamięci czy nośników USB.
Nowoczesne panele pozwalają na korzystanie z Internetu i odtwarzanie dźwięku bezpośrednio z aplikacji strumieniujących muzykę. Zestawy są kompletowane przez specjalistów w dziedzinie audio, dlatego klient nie musi już korzystać z dodatkowej pomocy przy wyborze sprzętu.
 

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Ostatnio oglądane