Filtry

Opcje dodatkowe

Mikrofony bezprzewodowe zasilane baterią lub akumulatorem

Mikrofon bezprzewodowy jest urządzeniem o wielu zastosowaniach, niezbędnym w wielu dziedzinach i profesjach, między innymi dla artystów tańczących na scenie. Brak kabla daje swobodę poruszania się, więc mikrofon może być wykorzystywany nie tylko na estradzie, ale również w plenerze, studiu czy podczas produkcji videoblogów. Możliwość wyboru urządzeń o różnych parametrach i funkcjach pozwala wybrać mikrofon do wielu konkretnych sytuacji. 

Produkty

IMG STAGELINE TXS-727HSE/B -
IMG STAGELINE

IMG STAGELINE TXS-727HSE/B -

2 399,00 zł (1 950,41 zł netto)

ITC Audio - U-2MM Nadajnik Ręczny Do U-22R
ITC

ITC Audio - U-2MM Nadajnik Ręczny Do U-22R

366,60 zł (298,05 zł netto)

RH SOUND Mikrofon WR-108DRHM
RH SOUND

RH SOUND Mikrofon WR-108DRHM

398,00 zł (323,58 zł netto)

RH SOUND Mikrofon WR-207
RH SOUND

RH SOUND Mikrofon WR-207

478,00 zł (388,62 zł netto)

Tonsil MBD 822 - System bezprzewodowy
TONSIL

Tonsil MBD 822 - System bezprzewodowy

669,00 zł (543,90 zł netto)

Tonsil R5 - Zestaw bezprzewodowych mikrofonów
TONSIL

Tonsil R5 - Zestaw bezprzewodowych mikrofonów

1 299,00 zł (1 056,10 zł netto)

Jaki mikrofon bezprzewodowy wybrać?

Jakie jest jego przeznaczenie? Jakie funkcje ma spełniać? Czy istnieje potrzeba wytłumienia dźwięku otoczenia, a może mikrofon ma wyłapywać wszystkie szczegóły? Jeden rodzaj okaże się niezastąpiony do śpiewania karaoke, podczas gdy inny sprawdzi się do przeprowadzenia sondy ulicznej. Jakie są najpopularniejsze typy urządzeń bezprzewodowych na rynku?
Mikrofon ręczny - doskonale znany muzykom szalejącym na estradzie, lecz coraz częściej wykorzystywany ze względu na wygodę stosowania w szkołach, kabaretach, przedstawieniach czy w relacjach na żywo. Taki mikrofon posiada wbudowany nadajnik UHF lub VHF, więc w zależności od potrzeb można wybrać urządzenia o różnym zasięgu, mocy i konfiguracji.
Mikrofon nagłowny - system do zamocowania na uszach.  Najczęściej wykorzystywany jest na konferencjach, prezentacjach i podczas szkoleń. Możliwość wyboru cielistego koloru z pewnością pozwoli na zachowanie neutralności i dyskrecję w prezencji użytkownika. Ulubiony mikrofon DJ-ów na imprezach muzycznych.
Odbiornik mikrofonowy – urządzenie do odbioru dźwięków z mikrofonu.
Zestaw mikrofonowy – komplet urządzeń do zdalnej transmisji dźwięku. Idealny dla osób, które nie zamierzają dobierać pojedynczych urządzeń i sprawdzać ich kompatybilności oraz przejmować się szczegółową konfiguracją całego systemu.


Mikrofon bezprzewodowy - zalety 

Mikrofony bezprzewodowe coraz bardziej wypierają przewodowe rozwiązania; nie tylko w miejscach, gdzie nie ma stałego dostępu do gniazdka elektrycznego. Gwarantują one niesamowitą wręcz ergonomię. Brak kabla wcale nie musi wpływać na jakość odbioru, wręcz przeciwnie – najwyższe jakościowo rozwiązania z łatwością dorównują swoim kablowym odpowiednikom.

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Ostatnio oglądane