Filtry

Cena

-

Producent

Mikrofony bezprzewodowe zasilane baterią lub akumulatorem

Mikrofon bezprzewodowy jest urządzeniem o wielu zastosowaniach, niezbędnym w wielu dziedzinach i profesjach, między innymi dla artystów tańczących na scenie. Brak kabla daje swobodę poruszania się, więc mikrofon może być wykorzystywany nie tylko na estradzie, ale również w plenerze, studiu czy podczas produkcji videoblogów. Możliwość wyboru urządzeń o różnych parametrach i funkcjach pozwala wybrać mikrofon do wielu konkretnych sytuacji. 

Produkty

AMC iLive 1 Hand Mic - Mikrofon bezprzewodowy
Inne

AMC iLive 1 Hand Mic - Mikrofon bezprzewodowy

757,70 zł (616,02 zł netto)

AMC iLive 12 HM - Mikrofon Nagłowny
Inne

AMC iLive 12 HM - Mikrofon Nagłowny

145,10 zł (117,97 zł netto)

AMC iLive2 HandMic - Mikrofon Bezprzewodowy
Inne

AMC iLive2 HandMic - Mikrofon Bezprzewodowy

595,30 zł (483,98 zł netto)

Jaki mikrofon bezprzewodowy wybrać?

Jakie jest jego przeznaczenie? Jakie funkcje ma spełniać? Czy istnieje potrzeba wytłumienia dźwięku otoczenia, a może mikrofon ma wyłapywać wszystkie szczegóły? Jeden rodzaj okaże się niezastąpiony do śpiewania karaoke, podczas gdy inny sprawdzi się do przeprowadzenia sondy ulicznej. Jakie są najpopularniejsze typy urządzeń bezprzewodowych na rynku?
Mikrofon ręczny - doskonale znany muzykom szalejącym na estradzie, lecz coraz częściej wykorzystywany ze względu na wygodę stosowania w szkołach, kabaretach, przedstawieniach czy w relacjach na żywo. Taki mikrofon posiada wbudowany nadajnik UHF lub VHF, więc w zależności od potrzeb można wybrać urządzenia o różnym zasięgu, mocy i konfiguracji.
Mikrofon nagłowny - system do zamocowania na uszach.  Najczęściej wykorzystywany jest na konferencjach, prezentacjach i podczas szkoleń. Możliwość wyboru cielistego koloru z pewnością pozwoli na zachowanie neutralności i dyskrecję w prezencji użytkownika. Ulubiony mikrofon DJ-ów na imprezach muzycznych.
Odbiornik mikrofonowy – urządzenie do odbioru dźwięków z mikrofonu.
Zestaw mikrofonowy – komplet urządzeń do zdalnej transmisji dźwięku. Idealny dla osób, które nie zamierzają dobierać pojedynczych urządzeń i sprawdzać ich kompatybilności oraz przejmować się szczegółową konfiguracją całego systemu.


Mikrofon bezprzewodowy - zalety 

Mikrofony bezprzewodowe coraz bardziej wypierają przewodowe rozwiązania; nie tylko w miejscach, gdzie nie ma stałego dostępu do gniazdka elektrycznego. Gwarantują one niesamowitą wręcz ergonomię. Brak kabla wcale nie musi wpływać na jakość odbioru, wręcz przeciwnie – najwyższe jakościowo rozwiązania z łatwością dorównują swoim kablowym odpowiednikom.

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Ostatnio oglądane