Filtry

Cena

-

INTERKOMY KASOWE – do czego służą i dlaczego są potrzebne?

Interkomy kasowe to urządzenia, bez których trudno się obejść wszędzie tam, gdzie obsługuje się interesantów za szybą. Wykorzystywane głównie w bankach, na poczcie, dworcach kolejowych, urzędach, szpitalach, przychodniach, sklepach nocnych, umożliwiają bezproblemowy kontakt z klientem w miejscach, gdzie hałas, odległość lub szyba mogą przeszkadzać w normalnej komunikacji.
W chwili obecnej ze względu na powszechny obowiązek stosowania odległości i osłon interkomy kasowe stały się niezbędne w sklepach, aptekach, czy na stacjach paliw. Potrzeba ich stosowania dotyczy już nie tylko miejsc od zawsze posiadających trudne warunki akustyczne, lecz ze względów bezpieczeństwa również większości małych firm usługowych i sklepów.
 

Produkty

produkt testowy

produkt testowy

11 069 998,77 zł 12 299 998,77 zł (8 999 999,00 zł netto)

  • Darmowa dostawa
  • Wyprzedaż
  • Nowość
  • Bestseller
  • Taniej o -10%
produkt testowy

produkt testowy

12 299 998,77 zł (9 999 999,00 zł netto)

Dobór interkomu w zależności od przeznaczenia

Urządzenia składające się z mikrofonu pulpitowego oraz stacji wywoławczej będą idealne do hoteli czy hal sprzedażowych oraz w miejscach, gdzie jest potrzeba wywołania pracownika lub interesanta.
Tam, gdzie ma się bezpośredni kontakt z klientem, a jedyną barierą jest szyba idealne będą interkomy składające się z głośnika odsłuchowego i mikrofonu, który jest umieszczany po stronie obsługującego.
Do dużych sklepów, gdzie potrzebne są głośne komunikaty sprawdzą się systemy kasowe składające się z jednostki centralnej z wbudowanym odtwarzaczem, semaforów z numerami kas oraz klawiatury sterującej. W tym przypadku można zarówno nadawać komunikaty głosowe i dźwiękowe na żywo, jak i korzystać z karty pamięci i nagranych wcześniej ogłoszeń, muzyki czy komunikatów.
Warto również zwrócić uwagę na interkomy kasowe bezprzewodowe, które są szczególnie przydatne w miejscach, w których jest większa odległość pomiędzy okienkiem, a klientem np. w nocnym sklepie czy aptece. Pozwalają one na bezpieczną komunikację i przygotowanie zamówienia bez otwierania okienka. Urządzenia te mają wodoodporny głośnik i mikrofon, który umożliwia obsługę bez względu na warunki atmosferyczne. Dodatkowo interkomy bezprzewodowe działają aż do 350 m. w terenie otwartym!


Interkomy kasowe na każdą rękę!

W naszej ofercie znaleźć można szeroki wybór interkomów kasowych dostosowanych do potrzeb zarówno dużych instytucji, jak i małych przedsiębiorstw. Posiadamy interkomy do okienek, małych punktów usługowych oraz całe zestawy dla dużych sklepów lub innych firm, gdzie potrzebna jest komunikacja nie tylko z klientem, ale również pomiędzy poszczególnymi stanowiskami.
Interkomy kasowe dostępne w naszej ofercie zbudowane są z trwałych materiałów. Charakteryzują się parametrami zapewniającymi stabilną pracę bez zakłóceń, są bardzo proste w montażu i niezwykle łatwe w obsłudze. 
Zapewniamy szybką i bezpieczną dostawę pod wskazany adres. W przypadku pytań dotyczących wyboru urządzenia prosimy o kontakt. Nasi specjaliści z przyjemnością pomogą w dokonaniu wyboru.

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Ostatnio oglądane