Filtry

Opcje dodatkowe

Słuchawki – jaki rodzaj wybrać?

Przed zakupem warto zastanowić się, gdzie głównie będą używane? Do odtwarzania muzyki podczas biegania? A może do słuchania utworów w domowym zaciszu? 


Warto rozważyć najpopularniejsze rozwiązania

Słuchawki douszne i dokanałowe – małe i poręczne, można zabrać je ze sobą wszędzie. Nie redukują hałasu z tła, jednak ich kompaktowe rozmiary sprawiają, że są bardzo często wybierane przez użytkowników. Modele, w których wbudowano mikrofon idealnie nadają się do prowadzenia rozmów telefonicznych, komunikacji pomiędzy pracownikami czy w firmach ochroniarskich. Do słuchawek dokanałowych dołączane są gumki w kilku różnych rozmiarach co pozwala idealnie dopasować je do kanału usznego.
 

Produkty

AMC iLive 12 HM - Mikrofon Nagłowny
AMC

AMC iLive 12 HM - Mikrofon Nagłowny

167,30 zł (136,02 zł netto)

Słuchawki nauszne – idealne słuchawki dla tych, którzy godzinami słuchają muzyki i oczekują całkowitej immersji. Wiele modeli dzięki wbudowanej redukcji szumów pozwala na całkowite wyciszenie dźwięków tła. Miękka membrana zapewnia komfort słuchania, nawet przy długotrwałym użytkowaniu.  Słuchawki nauszne dzieli się na otwarte, półotwarte i zamknięte. Otwarte są bardziej przewiewne i są mniej męczące podczas wielogodzinnego słuchania (nie pocą się uszy). Słuchawki zamknięte lepiej wyciszają głosy otoczenia oraz sprawniej odwzorowują niskie tony. Słuchawki półotwarte są natomiast kompromisem pomiędzy modelami otwartymi i zamkniętymi. W przypadku komponowania muzyki ważne jest, aby słuchawki nie ubarwiały dźwięku. Tylko wtedy można usłyszeć błędy, niedociągnięcia i zmiany, całkowicie kontrolując efekt.

Słuchawki douszne, nauszne czy dokanałowe? 

Dla graczy najlepiej sprawdzą się słuchawki nauszne, które pozwolą wczuć się w klimat danej gry. W podróży idealne będą słuchawki douszne lub dokanałowe, które w każdej chwili można schować do kieszeni czy torby.
W razie pytań lub wątpliwości skontaktuj się z nami. Nasi eksperci udzielą wszelkich dodatkowych informacji i chętnie pomogą dokonać właściwego wyboru.

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Ostatnio oglądane