Filtry

Producent

Jak wybrać odpowiedni sprzęt do nagłośnienia kościoła?

Obiekty sakralne są dość specyficzne, dlatego ich nagłośnienie stanowi spore wyzwanie. W kościołach często pojawia się pogłos, który utrudnia klarowny przekaz oraz słuchanie kazań i pieśni. Aby pozbyć się tego problemu, warto zainwestować w dobrej jakości sprzęt nagłośnieniowy. Zestaw powinien być dobrany nie tylko do specyfiki obiektu, ale także do parametrów mikrofonów wykorzystywanych w konkretnym kościele. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wszystko, co potrzebne i stworzysz indywidualny system nagłośnieniowy, w zależności od potrzeb i warunków danego budynku. 

Szeroki wybór głośników i wzmacniaczy

Oferujemy szeroki wybór głośników i wzmacniaczy, które razem stworzą system w pełni spełniający swoją rolę, nawet w trudnych warunkach akustycznych. Tak skonstruowany zestaw gwarantuje, że dźwięk płynący z przetworników dotrze nawet do osób znajdujących się w najdalszej części kościoła. Do zalet naszych głośników należy zaliczyć precyzyjną i kierunkową emisję oraz obsługę szerokich pasm przenoszenia. Każdy słuchacz będzie miał wrażenie, że głos dobiega prosto z ołtarza, a nie z najbliższego urządzenia. Zarówno osoby siedzące, jak i stojące będą słyszeć wszystko bardzo wyraźnie, co pozwoli im ze stuprocentowym zaangażowaniem uczestniczyć w nabożeństwach. 
Urządzenia tworzące system nagłośnieniowy różnią się między sobą parametrami i możliwościami, dlatego bez problemu można dobrać odpowiednie zarówno do mniejszych, jak i większych budynków. Wzmacniacze z niewielką ilością kanałów będą dobre do niezbyt rozbudowanych systemów, natomiast jeśli istnieje potrzeba podłączenia wielu urządzeń – dostępne są także modele nawet z ośmioma wejściami. Wszystkie zostały wyposażone w profesjonalny komplet filtrów, który odpowiada za przesyłanie odpowiednich sygnałów do poszczególnych głośników. Każdy prawidło skompletowany zestaw doskonale poradzi sobie z wszelkimi zakłóceniami w postaci odbić czy krzyżowania dźwięku. 

Produkty

Nagłośnienie na zewnątrz świątyni

Naszym głównym zadaniem jest dopasowanie systemu nagłośnieniowego do indywidualnych preferencji każdego klienta. Doradzimy w wyborze nie tylko w przypadku nagłośnienia wnętrz kościołów, ale także – przestrzeni na zewnątrz lub odpowiedniego zestawu do wykorzystania w trakcie pielgrzymek. Oferowany sprzęt zapewni idealne odzwierciedlenie mowy i śpiewu. Nie zawiedzie nawet w trudnych warunkach atmosferycznych.


Wygląd też ma znaczenie

Funkcjonalność i prawidłowo dopasowane parametry są najważniejsze podczas doboru odpowiedniego systemu nagłośnieniowego. Nie można jednak zapomnieć o wyglądzie. Oferowane przez nas głośniki i wzmacniacze prezentują się bardzo elegancko i minimalistycznie. Dostępne są w różnych rozmiarach, kolorach i wykończeniach. Dopasują się do wnętrza każdego kościoła, idealnie zgrywając się z wystrojem. Nie przyćmią piękna rzeźb, ornamentów i innych ozdób. Są niezwykle dyskretne i pozostaną praktycznie niewidoczne. 

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Ostatnio oglądane