Jak wybrać nagłośnienie do sklepu?

Dobrze dobrane nagłośnienie oddziałowuje na zachowania konsumenckie. Muzyka wpływa na samopoczucie i jest jednym z najlepszych sposobów na stworzenie dobrego nastroju. Zbyt duży hałas bywa męczący, a cisza powoduje uczucie dyskomfortu – klient może czuć się nieswojo. Przyjazna atmosfera może podnieść sprzedaż w sklepie nawet o kilkanaście procent oraz sprawić, że konsumenci chętnie wrócą w konkretne miejsce. Muzyka rozluźnia i pomaga podejmować decyzje. Odpowiednie nagłośnie poprawia również atmosferę wśród pracowników danego punktu, a także – ich pracę, czyniąc ją bardziej wydajną. 
Wybierając odpowiedni system, należy wziąć pod uwagę kilka aspektów. Przede wszystkim wielkość powierzchni – czy potrzebne jest nagłośnienie niewielkiego lokalu, ogromnej hali sprzedażowej lub galerii handlowej. Drugim czynnikiem, który powinno się uwzględnić są możliwości akustyczne danego miejsca. Parametry głośników należałoby dopasować właśnie do nich. Dane techniczne to jednak nie wszystko – równie ważne są łatwość obsługi i instalacji, funkcjonalność, przyjemny dla oka wygląd, niezawodność i rozsądna cena. W ofercie naszego sklepu można znaleźć produkty, spełniające wszystkie te warunki. 

Produkty

Nagłośnienie radiowęzłowe – jedno z najpopularniejszych rozwiązań

Jednym z najczęściej stosowanych rozwiązań w sklepach wielkopowierzchniowych jest nagłośnienie radiowęzłowe, jednak na uzyskanie dobrych efektów brzmieniowych wpływa wiele istotnych kwestii. Pierwszym krokiem do stworzenia idealnego systemu jest zapewnienie prawidłowego i niezakłóconego przekazu. Świetną opcją będą głośniki sufitowe oraz wzmacniacz. Warto, aby był wyposażony w funkcje takie jak: odtwarzacz MP3, wejście USB i łącze Bluetooth. W rozbudowanych systemach sklepowych istnieje potrzeba podłączenia kilku urządzeń, więc ważne, aby wzmacniacz posiadał szereg wejść i wyjść oraz mógł obsługiwać wiele stref. 


Głośniki i wzmacniacze wysokiej jakości – do zadań specjalnych

W naszej ofercie można znaleźć głośniki i wzmacniacze znanych i cenionych na całym świecie producentów. To produkty najwyższej jakości, urozmaicone pod wieloma względami, różniące się między sobą parametrami i możliwościami. Bez problemu można więc znaleźć sprzęt odpowiedni zarówno do małego, jak i większego sklepu. Wszystkie urządzenia zostały wykonane z największą starannością, przez grupę wykwalifikowanych specjalistów. Występują w różnych wariantach kolorystycznych, rozmiarach i kształtach, dlatego łatwo dostosują się do dowolnego wnętrza. Będą zachwycać nie tylko swoim dźwiękiem, ale także wyglądem. Sprawią, że codzienne zakupy staną się znacznie przyjemniejsze, a klienci bez wahania wrócą w przyszłości do lokalu. Niektóre modele głośników są przystosowane do montażu na zewnątrz budynku. Niestraszne im niesprzyjające warunki atmosferyczne.
W razie problemów z doborem odpowiedniego sprzętu nasi specjaliści służą pomocą i radą. Dokonają wyceny i przeprowadzą montaż.

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Ostatnio oglądane