Filtry

Producent

Opcje dodatkowe

Jak przebiega montaż nagłośnienia instalacyjnego i jakiego rodzaju akcesoria uzupełniające wybrać?

Montaż głośników instalacyjnych w suficie lub ścianach nie jest skomplikowany, nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi ani pomocy specjalisty. Poradzą sobie z nim nawet osoby dopiero zaczynające swoją przygodę z nagłośnieniem. Aby umieścić głośnik wewnątrz muru, konieczne jest wycięcie odpowiedniej wielkości dziury. Wymiary do montażu zazwyczaj podawane są przez producenta na konkretnym modelu urządzenia. W przygotowanym otworze należy następnie umieścić głośnik instalacyjny i docisnąć specjalne zaciski, które pozwolą lepiej przymocować urządzenie do ściany oraz utrzymać je w stabilnej pozycji. Na koniec wystarczy dokręcić śruby znajdujące się w obudowie głośnika. Na rynku można znaleźć wiele dodatkowych akcesoriów montażowych, a także dodatki do nagłośnienia instalacyjnego, pozwalające jeszcze skuteczniej rozprowadzać dźwięk wewnątrz pomieszczeń.

Produkty

BIAMP NETKIT-IR - Interfejs sieciowy
APART

BIAMP NETKIT-IR - Interfejs sieciowy

1 160,00 zł (943,09 zł netto)

Jak działają puszki montażowe do głośników instalacyjnych?

Zamontowanie głośnika bezpośrednio w ścianie, w niektórych przypadkach może wiązać się z pogorszeniem jakości generowanego dźwięku i przenoszeniem go do sąsiedniego pomieszczenia. Puszki montażowe skutecznie rozwiązują ten problem, a dodatkowo pozwalają zachować ciśnienie akustyczne na odpowiednim poziomie, co jest szczególnie docenią posiadacze głośników średnio- i niskotonowych, które znacząco tracą na dynamice dźwięku. Dzięki puszkom urządzenie będzie działało wydajniej, a dźwięk zostanie oddany wewnątrz pomieszczenia – nie w głąb muru. 

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Ostatnio oglądane