Filtry

Producent

Wzmacniacze miksujące 1-strefowe 100v – ponadczasowe urządzenia, zmieniające jakość dźwięku w przestrzeni publicznej

Wzmacniacze miksujące 1-strefowe 100v to urządzenia popularnie zwane wzmacniaczami radiowęzłowymi. Ich przeznaczeniem jest wzmacnianie i dystrybucja dźwięku oraz przetwarzanie jego źródeł. Możliwość zastosowania w popularnych systemach Public Address sprawia, że wzmacniacze radiowęzłowe są powszechnie i chętnie wybierane przez Klientów sklepu 100v.


Nowoczesne urządzenia, stwarzające ogromne możliwości

Nowoczesna technologia, zastosowana we wzmacniaczach miksujących 1-strefowych 100v, umożliwia podłączenie do urządzenia różnych źródeł dźwięku, a możliwość miksowania nie wymaga wprowadzenia do sprzętu zewnętrznego miksera.
W ofercie sklepu internetowego 100v znajdują się profesjonalne sprzęty, służące do wzmocnienia sygnału audio zarówno w przebiegach liniowych - pochodzących z odtwarzaczy lub innych emitorów dźwięku, jak i w sygnałach mikrofonowych.


Szerokie zastosowanie wzmacniaczy miksujących 1-strefowych 100v

Dzięki uniwersalniej i popularnie stosowanej technologii, wzmacniacze radiowęzłowe z powodzeniem znajdują zastosowanie w niemal każdym obiekcie użyteczności publicznej – począwszy od niewielkich przestrzeni, jak prywatne sklepiki, przez większe pomieszczenia, np. sale konferencyjne, kończąc na dużych powierzchniach, jak baseny, siłownie oraz bary.
 

Wybór urządzenia spełniającego wymagania techniczne potencjalnego użytkownika

Znajdziesz tutaj całą gamę wzmacniaczy miksujących 1-strefowych 100v, zróżnicowanych pod względem parametrów technicznych i wyposażenia. Tak szeroki zakres wyboru umożliwia zaspokojenie potrzeb każdego nabywcy sprzętu.
Wybierając właściwy wzmacniacz, należy zwrócić uwagę na jego moc wyjściową, która może różnić się w poszczególnych modelach nawet o kilkaset watów. Dopasowanie mocy urządzenia do wielkości pomieszczenia i zaawansowania systemu nagłaśniającego, zapewni znakomite efekty dźwiękowe.
Większe możliwości wzmacniaczy radiowęzłowych są determinowane ilością poszczególnych wejść – im więcej wejść, np. AUX, tym większe możliwości podłączenia do sprzętu elementów zewnętrznych, co przekłada się na szersze zastosowanie urządzeń.


Bogate wyposażenie poszczególnych urządzeń

Sklep 100v oferuje poszczególne modele wzmacniaczy miksujących 1-strefowych, wyposażonych w niestandardowe rozwiązania, podwyższające jakość sprzętu. Należy do nich m.in. odtwarzacz MP3 z wejściem USB i portem kart SD, który jest atutem wybranych modeli.
Praktycznym i lubianym przez użytkowników rozwiązaniem jest wyposażenie wzmacniaczy radiowęzłowych w pilot zdalnej obsługi, zapewniający wygodne korzystanie z urządzenia.
Elementy zapewniające niezawodność i bezpieczną eksplorację sprzętu
Nowoczesne wzmacniacze radiowęzłowe, oferowane przez 100v, mają wbudowany szereg zabezpieczeń, zapobiegających awariom sprzętu. Najpopularniejsze są systemy przeciwzwarciowe i przeciwprzeciążeniowe, jednak coraz powszechniej są wykorzystywane również zabezpieczenia termiczne.
 

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Ostatnio oglądane