Filtry

Regulatory głośności – niewielkie urządzenia z dużym potencjałem

Regulator głośności to urządzenie służące do odpowiedniej regulacji natężenia dźwięku w pomieszczeniach. Urządzenia są powszechnie wykorzystywane w instalacjach Public Address.
Nowoczesne i bogato wyposażone modele z oferty sklepu internetowego 100v znakomicie sprawdzą się w systemach nagłośnienia miejsc użyteczności publicznej.


Szerokie zastosowanie niewielkich urządzeń

Regulatory głośności to niewielkich rozmiarów sprzęty, które charakteryzują się szerokim i powszechnym zastosowaniem - są z powodzeniem wykorzystywane w niemal każdym obiekcie użyteczności publicznej, w którym konieczne jest dostosowanie natężenia dźwięku do sytuacji. Najczęściej instaluje się je we wszelkiego rodzaju lokalach gastronomicznych, salach konferencyjnych, a także zakładach pracy.


Dopasowane do potrzeb użytkownika możliwości montażu regulatorów dźwięku

Z uwagi na spersonalizowane potrzeby każdego Klienta – sklep internetowy 100v oferuje szeroki wybór regulatorów głośności, różniących się między sobą sposobami montażu i działania.
Urządzenia można zamontować podtynkowo, dzięki czemu staną się mniej widoczne, dopasowując się do charakteru danego wnętrza. W zależności od preferencji – jeśli przyszły użytkownik nie chce montować regulatora podtynkowo – może wybrać model przeznaczony do instalacji natynkowej lub skorzystać ze specjalnej ramki natynkowej.
 

Ważne parametry techniczne urządzeń

Jednym z najważniejszych parametrów technicznych, zapewniających komfort użytkowania regulatora głośności jest wielostopniowa regulacja barwy dźwięku. Im więcej poziomów – tym przejście między poszczególnymi jest bardziej płynne i niewyczuwalne dla słuchacza.
Ważnym elementem, stosowanym w nowoczesnych urządzeniach z oferty sklepu 100v, jest wyposażenie w funkcję zamykającą przekaźnik w regulatorach, co umożliwia przekazywanie komunikatów w trybie alarmowym.


Ponadczasowy design regulatorów głośności

Niewielkie urządzenia po zamontowaniu nie rzucają się w oczy, a modele, które znajdziesz w sklepie 100v są zaprojektowane w niezwykle uniwersalnym stylu, który pasuje do wystroju każdego wnętrza. W zależności od modelu znajdują się tu regulatory głośności w klasycznym, czarnym lub białym wykończeniu.

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Ostatnio oglądane