Filtry

Cena

-

Kolumny estradowe w odpowiedzi na największe wymagania użytkownika

Dobór odpowiednich kolumn do występów scenicznych jest niezwykle trudnym zadaniem za względu na to, że stanowią one kluczowy element nagłośnienia estradowego. Od standardu głośników w dużej mierze zależy jakie wspomnienia wyniesie z wydarzenia publiczność. Poszukiwaniom idealnego nagłośnienia najczęściej towarzyszą pytania o producenta, jakość materiałów i najważniejsze parametry. Prezentowane kolumny estradowe - w tym także subwoofery – dostępne są do zakupu osobno, jak również w atrakcyjnych zestawach. Charakteryzują się starannym projektem konstrukcji, a co za tym idzie – wyjątkowo szerokimi możliwościami akustycznymi.

Doskonałe nagłośnienie przyczyną wyjątkowych doznań podczas koncertu

Aby sprostać zadaniu nagłośnienia eventów takich jak: wesele, huczne przyjęcie urodzinowe czy koncert, profesjonalne kolumny estradowe cechują się znakomitymi parametrami technicznymi. Zarówno wydarzenia plenerowe, jak i odbywające się w budynku wymagają dopasowania kolumny o odpowiednich możliwościach. Oferowane kolumny estradowe dzięki różnorodności pod względem specyfikacji technicznej, konstrukcji czy samego wyglądu łatwo usatysfakcjonują każdego użytkownika.
 

Produkty

produkt testowy

produkt testowy

11 069 998,77 zł 12 299 998,77 zł (8 999 999,00 zł netto)

  • Darmowa dostawa
  • Wyprzedaż
  • Nowość
  • Bestseller
  • Taniej o -10%
produkt testowy

produkt testowy

12 299 998,77 zł (9 999 999,00 zł netto)

Istotne pytanie: sprzęt pasywny czy aktywny?

Zdecydowanie najczęstszym dylematem kupującego jest wybór pomiędzy kolumnami pasywnymi a aktywnymi, które znacząco różnią się od siebie już pod względem budowy. Pomijając szczegóły, kolumna aktywna posiada wbudowany wzmacniacz w przeciwieństwie do kolumny pasywnej, do której konieczne jest jego dokupienie. Każdy typ głośnika ma swoje zalety. Kolumny aktywne wykazują lepszą jakość dźwięku i są przystępniejsze w transporcie, ponieważ wszystkie istotne elementy mają wbudowane. Często charakteryzują się także mniejszą awaryjnością. Główną zaletą nagłośnienia pasywnego jest dużo niższa cena oraz możliwość rozbudowy całego zestawu audio, optymalizując brzmienie według własnego uznania – co jest bardzo korzystną opcją dla doświadczonych użytkowników.

Kolumny estradowe to kwestia imponującej mocy

Współcześnie kolumny estradowe władają wielką mocą. W zależności od charakteru muzyki, oraz rozmiaru wydarzenia, powinno się dobrać odpowiednią moc nagłośnienia. W przypadku mniejszych spotkań - do 100 osób – zalecane są kolumny o mocy przynajmniej 500 W. Natomiast, gdy uroczystość liczy ponad 100 uczestników lub odbywa się na świeżym powietrzu (w miejscach, jak na przykład boisko sportowe), najlepiej zainwestować w kolumny o mocy ponad 700 W. 


Nie zapominając o średnicy przetwornika i niskich tonach

Oprócz mocy ogromne znaczenie ma rozmiar przetwornika. Im średnica jest większa, tym niższe częstotliwości może osiągnąć kolumna. Jeżeli muzyk korzysta z 10-calowych głośników, najlepszym rozwiązaniem byłoby dołączenie do zestawu jednego z prezentowanych subwooferów – dla uzyskania odpowiedniej głębi basu, który ma duże znaczenie w przypadku odbioru muzyki na koncertach i dyskotekach.

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Ostatnio oglądane