Filtry

Cena

-

Wytwornice i płyny źródłem wybornej zabawy dla dzieci i dorosłych

Dym, konfetti czy bańki – wszystkie te elementy nadają wydarzeniu magii i poczucia niepowtarzalności chwili podczas organizowanego wydarzenia. Jednak, by osiągnąć spektakularny efekt, należy najpierw zwrócić uwagę na jakość wytwornic oraz odpowiednich płynów. Każdy z produktów znajdujących się w ofercie sklepu cechuje się imponującą wydajnością, która pozwoli na długotrwałe podtrzymanie efektów za niewielką cenę. Precyzyjna konstrukcja urządzeń i wysoki standard produkcji poszczególnych płynów zapewnia fenomenalne atrakcje, które zapiszą się we wspomnieniach na wiele lat.  

Urzekające bańki lub puszysta piana spadająca z nieba, dzięki najlepszym wytwornicom i płynom

Najczęściej spotykanym efektem - bez którego trudno sobie wyobrazić różnego rodzaju eventy - jest dym, niewątpliwie nadający zabawie nadzwyczajny nastrój. Warto jednak zwrócić uwagę również na inne wytwornice i płyny. Różnorodność prezentowanych produktów pozwoli zamienić przedsięwzięcie o dowolnym charakterze w oszałamiające widowisko. W ofercie można znaleźć urządzenia o wysokim standardzie, służące do wytworzenia baniek, śniegu, piany czy kolorowego konfetti.
 

Produkty

produkt testowy

produkt testowy

11 069 998,77 zł 12 299 998,77 zł (8 999 999,00 zł netto)

  • Darmowa dostawa
  • Wyprzedaż
  • Nowość
  • Bestseller
  • Taniej o -10%
produkt testowy

produkt testowy

12 299 998,77 zł (9 999 999,00 zł netto)

Dla wyjątkowej atmosfery na ślubie, przyjęciu urodzinowym i koncercie

Organizatorzy różnego rodzaju uroczystości i przyjęć wciąż poszukują wymyślnych sposobów na zaserwowanie gościom najlepszej rozrywki. Pomóc mogą w tym najwyższej klasy wytwornice i płyny. Na koncercie czy podczas zabawy klubowej konieczne jest wytworzenie dymu lub mgły, które – oprócz nietypowego klimatu – mają za zadanie wspomóc widoczność efektów świetlnych i laserów. Za to bańki czy konfetti znajdują swoje zastosowanie po uroczystości zaślubin lub podczas przyjęcia urodzinowego dziecka. By wzbudzić dziecięcą radość, można również sięgnąć po wytwornicę piany. Natomiast na potrzeby spektaklu teatralnego idealnie sprawdzi się pokrycie sceny sztucznym śniegiem.


Hazer lub fazer, czyli jak najskuteczniej wytworzyć mgłę

Wytwornice dymu produkują skumulowaną i potężną chmurę, dlatego rezultat ich działania jest widoczny od razu. Jednak podczas przyjęcia weselnego, skromniejszej imprezy czy na deskach teatru pożądany jest subtelniejszy efekt przydymienia. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem jest zainwestowanie w wytwornicę mgły, która stopniowo wypełnia pomieszczenie efektem delikatnego zamglenia. Służą ku temu urządzenia takie jak hazer i fazer. Przez podobne nazwy często są mylone nawet przez producentów, lecz działaniem znacznie się od siebie różnią. W ofercie sklepu można znaleźć hazery, dzięki którym mgła utrzymuje się dłużej poprzez wykorzystanie nowoczesnej technologii.


Wydajne składniki i trwałe materiały w zaskakująco korzystnej cenie

Niewątpliwą zaletą przedstawionych wytwornic i płynów jest ich znakomity stosunek jakości i wydajności do ceny. Zadbano, by każde urządzenie opierało się na solidnych i precyzyjnie skonstruowanych podzespołach, a płyny - dzięki wysokiej jakości składnikom - wystarczały na długo.

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Ostatnio oglądane