Filtry

Cena

-

Na czym polega technika estradowa?

Technika estradowa odpowiada za sukces każdego wydarzenia – koncertu, spektaklu czy pokazu mody. Obejmuje elementy takie jak: oświetlenie, nagłośnienie, scena i podesty. Każda część konstrukcyjna estrady powinna być ściśle dostosowana do specjalnych wymagań, wynikających ze specyfiki wydarzenia oraz cechować się solidnym montażem. W naszym sklepie znajdziesz najwyższej jakości sprzęt scenotechniczny, który zagwarantuje bezpieczeństwo uczestnikom eventu oraz wpłynie pozytywnie na jego profesjonalną i sprawną organizację. 
 

Jak postawić wytrzymałą scenę estradową? 

To proste – należy zacząć od podstaw. Budowa bezpiecznej sceny estradowej, która będzie w stanie unieść spory ciężar (ludzi, nagłośnienie, elementy aranżacji, sprzęt muzyczny) wymaga wiele rozsądku i sprawnej logistyki ze strony organizatora. Części konstrukcyjne porządnej sceny powinny być wykonane z odpornych na uszkodzenia materiałów, a sama scena – być na tyle lekka, aby nie wgniatać znacząco podłoża, na którym stoi oraz na tyle sztywna, by nie stanowić zagrożenia dla uczestników wydarzenia. 
Aluminiowe podesty z uwagi na materiał, z którego zostały zbudowane, są lekkie i niemalże niezniszczalne, dzięki czemu wyraźnie przodują w swojej kategorii. Podesty przyjmują różne wielkości, więc idealnie wpasują się w każdą przestrzeń. Dodatkowe kratownice zapewniają stabilność konstrukcji sceny i umożliwiają bezpieczne usytuowanie elementów aranżacyjnych. Produkcja kratownic, podobnie, jak w przypadku podestów, opiera się na aluminium. 
Organizator wydarzenia w plenerze powinien obowiązkowo zapoznać się z prognozą pogody przewidywaną na dzień eventu. Zadaszenie podparte optymalną ilością belek i słupów nośnych wykonanych z aluminium osłoni od wiatru, deszczu czy słonecznego żaru występujących na scenie artystów.  
 

Produkty

produkt testowy

produkt testowy

11 069 998,77 zł 12 299 998,77 zł (8 999 999,00 zł netto)

  • Darmowa dostawa
  • Wyprzedaż
  • Nowość
  • Bestseller
  • Taniej o -10%
produkt testowy

produkt testowy

12 299 998,77 zł (9 999 999,00 zł netto)

Przydatne uzupełnienie sceny estradowej

Odpowiedzialny organizator powinien zadbać o najazd estradowy, który pozwala na bezpieczny transport instrumentów muzycznych, sprzętów nagłośnieniowych czy elementów scenograficznych na podest. Takie udogodnienie wpływa pozytywnie na zdrowie fizyczne pracowników pomocy technicznej i skutecznie redukuje ilość wypadków z udziałem istotnych urządzeń scenicznych. Najazd może być regulowany, a więc z łatwością dostosowuje swoją wysokość do wymiarów podestu. Podesty warto wyposażyć w schodki, które ułatwią szybkie wejście na scenę i zapobiegają licznym kontuzjom.  Niezbędnym elementem wieczornych i nocnych wydarzeń okażą się także uchwyty oświetleniowe, które wzbogacą event o fantazyjne efekty świetlne. Takie rozwiązanie na pewno pozytywnie wpłynie na spektakularność występu i zadowolenie odbiorców wydarzenia. Podstawą każdego udanego eventu jest dobrze zaadaptowane względem otoczenia nagłośnienie.
Zdarza się, że specyfika wydarzenia wymaga postawienia pod sceną aluminiowych barierek, które mają służyć wydzieleniu stref – dla gości, widzów, fanów czy VIPów.

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Ostatnio oglądane