Filtry

Cena

-

Producent

Głośniki tubowe – skonstruowane dla fenomenalnego zasięgu dźwięku

Głośniki tubowe różnią się nieco od innych przetworników pod względem budowy, której główną zaletą jest duża efektywność, czyli wysoka sprawność energetyczna. To niezwykle istotne w przypadku profesjonalnych instalacji akustycznych, koniecznych przy organizacji dużych wydarzeń. Profesjonalne podejście do muzyki wymaga profesjonalnego przygotowania w zakresie doboru sprzętu.
Sklep internetowy 100v przedstawia najwyższej jakości głośniki tubowe. Urządzenia są odpowiednio zróżnicowane, tak aby mogły sprostać każdemu zadaniu i spełnić oczekiwania użytkownika.


Niesamowita skuteczność, czyli głośniki tubowe w akcji

Tajemnica znakomitego brzmienia i spektakularnej efektywności prezentowanej przez głośniki tubowe to ich nietypowa konstrukcja. Generowany dźwięk jest emitowany na zewnątrz przez regularnie rozszerzającą się tubę, podczas gdy głośniki konwencjonalne promieniują dźwięk bezpośrednio do otoczenia. Dzięki swojej konstrukcji, głośniki tubowe posiadają silnie ukierunkowaną wiązkę promieniowania. Z tego powodu, falę dźwiękową można skierować w dowolną stronę, a przy zastosowaniu instalacji składającej się z wielu głośników – z łatwością można nagłośnić nawet dużą przestrzeń. Wyższa sprawność głośników tubowych pozwala na stosowanie ich z powodzeniem również w systemach nagłośnieniowych niekorzystnych pod względem akustycznym terenów zewnętrznych.
 

Produkty

AMC H 15 - Głośnik Tubowy
Inne

AMC H 15 - Głośnik Tubowy

311,20 zł (253,01 zł netto)

AMC HQ 10 - Głośnik Tubowy
Inne

AMC HQ 10 - Głośnik Tubowy

174,70 zł (142,03 zł netto)

AMC HQ 10EN - Głośnik Tubowy
Inne

AMC HQ 10EN - Głośnik Tubowy

476,00 zł (386,99 zł netto)

AMC HQ 15 - Głośnik Tubowy
Inne

AMC HQ 15 - Głośnik Tubowy

201,70 zł (163,98 zł netto)

AMC HQ 30 - Głośnik Tubowy
Inne

AMC HQ 30 - Głośnik Tubowy

312,40 zł (253,98 zł netto)

AMC MH 50 - Głośnik Tubowy
Inne

AMC MH 50 - Głośnik Tubowy

879,50 zł (715,04 zł netto)

AMC MHQ 60X - Głośnik Tubowy
Inne

AMC MHQ 60X - Głośnik Tubowy

1 230,00 zł (1 000,00 zł netto)

APART - H20 Kompaktowy głośnik tubowy
APART

APART - H20 Kompaktowy głośnik tubowy

355,00 zł (288,62 zł netto)

Apart - H20 Kompaktowy głośnik tubowy 30W
APART

Apart - H20 Kompaktowy głośnik tubowy 30W

355,00 zł (288,62 zł netto)

APART H10 - Kompaktowy głośnik tubowy
APART

APART H10 - Kompaktowy głośnik tubowy

279,00 zł (226,83 zł netto)

Wszechstronne zastosowanie w profesjonalnych systemach nagłośnienia

Dzięki swojej konstrukcji, głośniki tubowe znakomicie sprawdzą się podczas konieczności nagłośnienia miejsc charakteryzujących się wysokim poziomem hałasu oraz tych o bardzo niekorzystnej akustyce - w tym wszelkich terenów zewnętrznych. Niektóre głośniki tubowe są przystosowane do współdziałania z kamerami IP w systemach zdalnego monitoringu, dlatego idealnie spiszą się wykorzystane w systemach ochrony obiektów przemysłowych.
W ofercie sklepu 100v są dostępne również głośniki kompaktowe oraz całkowicie odporne na niekorzystne czynniki atmosferyczne, co umożliwia skuteczne nadawanie komunikatów głosowych, melodii lub sygnałów alarmowych w miejscach takich jak kempingi, hale sportowe czy porty lotnicze.

Trwałość materiałów w parze z wysoką jakością podzespołów

Niezwykle istotną kwestią jest wytrzymałość wykorzystywanych do produkcji sprzętu komponentów. Głośniki tubowe są bardzo często stosowane w przypadku obiektów przemysłowych – w dźwiękowych systemach alarmowych, których funkcjonowanie określone jest restrykcyjnymi wytycznymi. Z tego powodu alarmy akustyczne również muszą spełniać konkretne przepisy. Sklep internetowy 100v oferuje głośniki tubowe, przystosowane do emisji komunikatów alarmowych, które otrzymały wymagane certyfikaty. Wybrane głośniki tubowe są także zabezpieczone przed wpływem wysokiej temperatury oraz cechują się wodoodpornością.

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Ostatnio oglądane