Filtry

Producent

Opcje dodatkowe

Głośniki kulowe/zwieszane, czyli pełna moc brzmienia w nietypowym wydaniu

Głośniki kulowe/zwieszane bez wątpienia spełnią oczekiwania każdego konsumenta, poszukującego odpowiedniego nagłośnienia do klubu, kawiarni czy hotelu. Urządzenia akustyczne tego typu nie tylko świetnie i spektakularnie wyglądają, nadając wnętrzu niepowtarzalny styl, ale również wypełniają nieskazitelnym dźwiękiem pomieszczenia - zwłaszcza takie o wysokim suficie. Znajdujące się w ofercie sklepu 100v głośniki kulowe/zwieszane z pewnością zadowolą każdego użytkownika, także pod względem jakości wykonania, a co za tym idzie – brzmienia płynącego z przetwornika. 


W odpowiedzi na pytanie - co czyni głośniki kulowe wyjątkowymi?

Głośniki kulowe/zwieszane charakteryzują się odmiennym od innych głośników wyglądem. Jest to podyktowane względami akustycznymi. W pomieszczeniach, których sufity mają wysokość 5 metrów lub więcej, idealnym rozwiązaniem jest zamontowanie głośnika zwieszanego, w przypadku, którego membrana głośnika będzie oddalona od sufitu na długość przewodu montażowego, wspierającego ciężar urządzenia oraz przeprowadzone kable do podłączenia audio. Źródło dźwięku znajduje się bliżej słuchacza, co pozwala na wyeliminowanie zniekształcającego pogłosu docierającego do ucha
 

Produkty

AMC SL 20M - Kolumna wisząca
AMC

AMC SL 20M - Kolumna wisząca

546,10 zł (443,98 zł netto)

Niecodzienne rozwiązania technologiczne warte uwagi

Głośniki kulowe/zwieszane są dostępne bardzo często w zestawach ze wzmacniaczem, który posiada dodatkowe funkcje, na przykład odtwarzacz MP3 czy odbiornik Bluetooth, dla łatwego przesyłu plików muzycznych.
W sklepie 100v są dostępne także wzmacniacze wyposażone w tunery AM/FM, dzięki czemu głośniki kulowe/zwieszane znakomicie sprawdzą się w przypadku kawiarni, baru czy sklepu. Obsługę głośników z pewnością znacznie ułatwi funkcja zdalnego sterowania poprzez dołączony pilot.


Walory akustyczne głośników kulowych – najważniejsze punkty specyfikacji technicznej

Zestawy głośników kulowych lub zwieszanych oprócz atrakcyjnego wyglądu, reprezentują bardzo zaawansowane możliwości technologiczne. Niezwykle istotnym jest, aby przy wyborze głośników kierować się typem obudowy. Najlepiej sięgnąć po wyposażoną w port typu bass-reflex. Rodzaj materiałów tworzących głośnik również decyduje o jakości brzmienia i trwałości sprzętu. Warto zwrócić uwagę na aspekty takie jak moc głośnika, średnica przetwornika czy jego efektywność. W przypadku wzmacniaczy należy spojrzeć na rodzaje dostępnych funkcji, liczbę i typ złączy oraz kompatybilność z głośnikami.


Niecodzienna, a zarazem finezyjna stylistyka, wypełniająca wnętrze harmonią

Sklep 100v posiada bogaty asortyment głośników kulowych/zwieszanych. Mogą zostać zamontowane na ścianie lub suficie. Każdy zestaw jest oferowany w klasycznej i stonowanej kolorystyce, dzięki czemu nie będzie stanowiło problemu dopasowanie nowego sprzętu audio do wystroju pomieszczenia.

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Ostatnio oglądane