Filtry

Producent

Opcje dodatkowe

Nagłośnienie mobilne niezbędne, by cieszyć się doskonałym dźwiękiem w dowolnym miejscu

Warunki akustyczne wydarzeń plenerowych, na przykład spotkań sportowych czy festiwali muzycznych, zdecydowanie nie należą do sprzyjających. Nagłośnienie mobilne z pewnością zagwarantuje pełną czystość dźwięków, przy zaskakującej efektywności. Kompletne zestawy nagłaśniające charakteryzują się najwyższą jakością wykonania w bardzo korzystnej cenie. Co więcej, zróżnicowanie pod względem funkcjonalności sprawia, że każdy zainteresowany znajdzie urządzenie odpowiednie dla swoich potrzeb. Mimo że oferowane nagłośnienie mobilne jest przystosowane do pracy na zewnątrz, sprawdzi się także w pomieszczeniach zamkniętych.


Jak nagłośnić wydarzenie plenerowe?

Spotkania takie jak zawody sportowe, uroczystości państwowe czy imprezy urodzinowe w plenerze mogą wydawać się problematyczne pod względem nagłośnienia. Organizatorom z pomocą przychodzą profesjonalne przenośne zestawy nagłaśniające, składające się najczęściej z kolumn, mikrofonów czy wzmacniacza. Zazwyczaj dołączany jest także pilot zdalnie sterujący poszczególnymi parametrami. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi, zestawy mogą być używane w dowolnym miejscu, nie tracąc przy tym na jakości dźwięku. Urządzenia nagłośnienia mobilnego charakteryzują się też wysokim poziomem ergonomii. Podczas wielogodzinnych wydarzeń otwartych, wielkie znaczenie mają cechy takie jak niska waga i niewielkie rozmiary, co umożliwia swobodną i łatwą obsługę, a także bezproblemowy transport sprzętu. 
 

Produkty

LDM Cube/R - Przenośny system wzmacniający 90W
LDM

LDM Cube/R - Przenośny system wzmacniający 90W

2 250,00 zł (1 829,27 zł netto)

Tonsil - ZP 15 DSP 200W Kolumna mobilna
TONSIL

Tonsil - ZP 15 DSP 200W Kolumna mobilna

1 499,00 zł (1 218,70 zł netto)

Podstawą jest użyteczność – kilka funkcji ułatwiających korzystanie z nagłośnienia mobilnego

Przenośne zestawy nagłaśniające powinny być przede wszystkim wysoce użyteczne. Funkcje takie jak regulacja głośności mikrofonu i barwy głosu, możliwość dostosowania parametrów dźwięku czy sterowanie za pomocą pilota pozwalają na wygodne korzystanie z zestawu. Funkcjonalność przedstawionego nagłośnienia świadczy o zaprojektowaniu urządzeń z myślą o komforcie użytkownika.  


W odpowiedzi na pytania: jak długo? Jak daleko?

W celu zapewnienia najlepszej obsługi akustycznej eventów plenerowych, należy zwrócić uwagę na wytrzymałość akumulatora oraz zasięg słyszalności. Każdy z prezentowanych zestawów wykazuje wyjątkowo długi czas pracy, co pozwala na niezwykle istotne w terenie wielogodzinne użytkowanie sprzętu. Ponadto oferowane mikrofony cechują się bardzo dalekim zasięgiem zrozumiałości słów.


Trwałe komponenty to kolejny atut urządzeń, gwarantujący najwyższą jakość

Klasa, specyfika oraz trwałość materiałów często decydują o występowaniu zniekształceń czy precyzji brzmienia, znacząco wpływając na jakość dźwięku generowanego przez nagłośnienie mobilne. Przedstawione kolumny posiadają jedynie najwyższej klasy komponenty, pozwalające na uzyskanie optymalnego brzmienia, nawet w wymagających warunkach akustycznych. Materiały takie jak włókno szklane lub miedź, budujące karkasy cewek czy tytan, z którego składa się membrana są oznaką wyjątkowej dbałości o perfekcję brzmienia. 

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Ostatnio oglądane